ТОП підручників з англійської мови

ТОП підручників з англійської мови

Кращі ресурси для підготовки до ЗНО з англійської мови

Звичайної навчальної програми буває недостатньо, щоб набрати бажану кількість балів на ЗНО та вступити до вишу. До того ж, сьогодні багато шкіл переводять навчальний процес на дистанційку. Система онлайн уроків ще не відпрацьована, і у багатьох учнів виникають прогалини у знаннях. А тим часом, умови тестування та вступу рівні для всіх і послаблень немає.

Якщо ви починаєте панікувати, що «завалите» іспит, то з підготовкою вам допоможуть кваліфіковані репетитори онлайн які якраз спеціалізуються на підготовці до ЗНО. Також варто придивитися до онлайн курсів з підготовки до екзамену, додатків, спеціальних сайтів та підручників. Який варіант ви б не вибрали, це точно не завадить.

Основні ресурси для підготовки до ЗНО з англійської мови

Ресурс №1. DuoLingo

Онлайн ресурс DuoLingo пропонує вивчати мову з будь-якого рівня та готуватись до важливого іспиту вдома. Ця програма в ігровій формі допомагає вивчити мову. Кожен урок складається із вправ з аудіювання, перекладу, розмовної практики та граматики. Завдання йдуть разом з теорією. Сукупність всіх підходів допоможе покращити граматичні здібності, розширити лексичний запас та покращити вимову. Велика перевага DuoLingo в тому, що не треба нікуди їздити. Можна заощадити час та легко поєднувати програму з основними та додатковими заняттями у школі. Вона може стати одним із інструментів дозвілля. 

Ресурс №2. LinguaLeo

Це чудовий інструмент не тільки покращити свої знання англійської, але і підготуватись до конкретного іспиту, в тому числі ЗНО з англійської мови. Платформа для навчання англійської мови Lingualeo є сучасним додатком, який просто скачати на будь-який смартфон чи інший гаджет, Завдяки програмі LinguaLeo можна швидко і легко досягнути високих лексичних та граматичних знань, навичок аудіювання та навіть елементарних навичок письма. Для тих, хто тільки починає вивчати мову сервіс, пропонує структуровану програму вивчення з поступовим підвищенням рівня складності.

Якщо у вас вже є певні навички та знання мови, і ви раніше вивчали англійську, Lingualeo пропонує пройти тестування для оцінки рівня знань і почати з того місця, де ви зупинилися. Ігровий персонаж у вигляді левенятка щодня пропонує нові завдання, за які можна отримувати приємні бонуси.

Ресурс №3. Курс «Підготовка до ЗНО для школярів».

Курс «Підготовка до ЗНО з англійської мови для школярів» зазвичай проводиться кваліфікованими викладачами та репетиторами. Державний тест включає стандартизовані питання, тому для його успішного складання необхідно добре розуміти внутрішню структуру іспиту, яку якраз і пояснюють та тренують під час проходження курсу підготовки до ЗНО з англійської мови. 

Спеціально підготовлений викладач чи репетитор англійської онлайн, який залучений до такого курсу має відповідні сертифікати та добре орієнтується у тому, що потрібно саме для цього типу державного тестування. Уроки курсу включають навчання граматиці та лексиці, тренування навичок аудіювання, а також завдання на написання есе та творів. Крім того курс може варіюватися у залежності від індивідуальних потреб учня (при мінімальних знаннях мови курс триває довше та починається з базового рівня завдань). Заняття за спеціально розробленим курсом підготовки школярів до ЗНО з англійської мови допоможуть здати іспит з найкращим результатом, набути впевненості у своїх знаннях і навіть почати готуватися до вступу до вузу. 

Пам‘ятайте, що на якісну підготовку до ЗНО необхідно достатньо часу. Неможливо якісно підготуватися до іспиту всього за кілька тижнів, навіть з найкращими ресурсами. Розрахуйте свої сили та починайте посилено працювати хоча б за півроку до екзамену.

 

Роман avatar
Роман
Автор статті