Знайдено 1 Репетитор

Тренер з шахів | Навчання шахам онлайн

Фільтр
Фільтр
Місто
Місце навчання
Специализация
Время
Cергій А. logo
Новачок

Шахи. Навчання онлайн через (Skype, Zoom). Графік: час та дні по узгодженню.

Викладає: Шахи
Де викладає: Онлайн
150 грн/год

Тренер з шахів

Шахи – популярна гра для дітей та дорослих. Вона не лише захоплююча, а й неймовірно корисна. Вона стимулює мозкову діяльність, розвиває уважність, логічне мислення, інтелект.

Починати грати у шахи можна у будь-якому віці. Якщо займатися систематично, приділяти час як практиці, а й теорії, уроки неодмінно дадуть хороший результат.

Займатися у шаховій секції або з репетитором

У кожному місті є секції та гуртки з шахів, які функціонують на базі загальноосвітніх закладів або власними силами. Навчання в таких гуртках недороге, допомагає освоїти ази та забезпечує живе спілкування. Однак, наскільки воно є ефективним?

Головний недолік таких секцій – відсутність персоналізованого підходу. Якщо порівняти один урок із приватним репетитором з шахів і заняття у груповому гуртку, у першому варіанті знання засвоюються в повному обсязі та набагато швидше.

Групові заняття неможливо приділити увагу кожному учню, мотивувати подальше навчання, звернути увагу на конкретні помилки.

Якщо необхідна не просто база, а розвиток і відточування навичок, краще за приватного тренера з шахів не знайти. Прогрес стане очевидним уже через пару уроків.

Навчання шахам: з репетитором вдома чи онлайн

На відміну від колективних занять, приватний репетитор з шахів 100% часу приділяє одному учневі. Грамотний викладач вміє порозумітися навіть зі складними учнями. Результатом стає взаємна повага, зародження щирого інтересу до дисципліни та бажання займатися на регулярній основі.

Заняття з тренером можуть відбуватися у різних форматах:

Очно. Варіант гарантує особистий контакт. Заняття можуть відбуватися як вдома у педагога, і біля учня. Щоб реалізувати навчання вдома, слід знайти репетитора з шахів у своєму місті.

Онлайн по Skype, Zoom та інших відеопрограм. Дистанційне навчання доступне всім, навіть мешканцям невеликих міст, адже фізична відстань між тренером та учнем не відіграє жодної ролі. Можна обирати репетитора з будь-якого міста України, головне щоб був стабільний інтернет. 

Навчитися шахам дорослому з нуля – це реально

Дорослі можуть також навчатися шахів, як і діти. У їхньому розпорядженні безліч книг, відео, навчальних програм.

Але якщо постає завдання швидкого навчання, допоможе лише персональний шаховий тренер. Самостійно вникнути у всі нюанси важко.

Індивідуальні уроки забезпечують необхідну теорію та практику та дозволяють навчитися добре грати у будь-якому віці.

Що дають заняття з тренером з шахів:

Навчають розбиратися в особливостях ендшпілю. Детально опрацьовується кожна фігура, щоб зрозуміти її роль у грі, гідності та недоліки.

  • Допомагають вивчити дебюти. Педагог розповідає, як оптимізувати становище фігур, щоб дійти кінця партії.
  • Вчать аналізувати свої партії. Щоб знаходити помилки та варіанти для вдосконалення тактики.
  • Величезну практику у вирішенні завдань та етюдів для тренінгу логічного мислення.

Тільки професіонал допоможе підготуватися до майбутнього турніру, познайомить із різними системами (лондонською, сицилійською, каталонською), прокачає навички у тактиці та стратегії та дозволить заглибитись у психологію шахової партії.

Знайти репетитора з шахів на Cerrera.com

Cerrera – професійний майданчик, який об'єднав педагогів та учнів. В основі безліч викладачів різних дисциплін, що працюють онлайн або офлайн.

Щоб ви легко знайшли потрібного репетитора, на платформі можна сортувати анкети та вибирати відповідні за ціною, містом, рівнем знань пропозиції.

В анкеті міститься інформація про освіту викладача, стаж, застосовувані програми та методики, регалії та додаткові послуги. Кожен репетитор має рейтинг, який формується з відгуків учнів.

Завдяки індивідуальному підходу ви і ваша дитина не тільки гратимете в шахи добре, але й робити це із задоволенням.