Тренер по футболу: індивідуально і групові заняття

Знайдено 0 Репетиторів
Фільтр
Фільтр
Ціна за годину
Спеціалізація
Час занять

Особистий тренер по футболу - нові спортивні висоти і персональний шлях до успіху

Будь-яка футбольна кар'єра починається з дитячої секції або аматорського клубу неподалік. Це довгі гри під дощем у дворі і виснажливі тренування в компанії однодумців. Все це здорово, поки ви не зрозумієте що дитина (або ви самі) досягли стелі, і подальші заняття не приносять задоволення. Що робити? Знайти персонального тренера по футболу.

Навіщо потрібні індивідуальні тренування з футболу?

Здавалося б, футбол - це командний вид спорту, де немає місця індивідуальним тренінгу. Однак це не зовсім вірно. Гра в групі (особливо якщо мова йде про аматорському клубі) не дає тренеру можливості сконцентруватися окремо на кожного учасника, вникнути в його особливості, вивчити сильні сторони, дати індивідуальні рекомендації.

Це скоріше відпрацювання командної стратегії, яка в перспективі не завжди дає хороші результати.

Чим в цьому плані відрізняється особистий тренер по футболу?

  • він може оцінити загальний фізичний стан спортсмена, дати рекомендації по харчуванню, вибудовування розпорядку дня, планування тренувань;
  • він проаналізує сильні сторони футболіста і допоможе вибрати потрібну йому позицію на полі (форвард, воротар, захисник, півзахисник, вінгер);
  • він допоможе відпрацювати футбольні технічні прийоми;
  • персональний тренер з футболу працює над розвитком здібностей конкретного спортсмена, не акцентуючи уваги на командній грі, що в кінцевому підсумку буде сприяти професійному росту футболіста;
  • він може гарантувати мінімальний ризик травм;
  • особистий тренер по футболу - це більше, ніж просто інструктор. Це індивідуальний мотиватор, друг, учитель і наставник.

Скільки коштують заняття з особистим тренером з футболу?

Вартість тренування під контролем персонального тренера по футболу в чому залежить від рівня професійної підготовки і кваліфікації фахівця. В середньому ціни в Україні починаються від 150 гривень за годину роботи і прагнуть до нескінченності.

Якщо особистий тренер побачить в вас (або вашій дитині) зачатки майбутнього чемпіона - він може знизити ціну, але запропонувати збільшити час і частоту занять. Багато в чому стратегія підготовки залежить від інструктора.

Де знайти індивідуального тренера по футболу в Києві?

Можна шукати наставника через знайомих або клуб, де ви займаєтеся на постійній основі. Але якщо перше немає, а друге не вселяє довіри - скористайтеся Cererra.

В нашій базі ви знайдете безліч персональних тренерів з футболу в Києві і інших містах України. Ви зможете домовитися про індивідуальний графіку або спробувати позайматися з різними інструкторами, щоб вибрати того, хто підійде вам по духу і цілям.

І пам'ятайте, що великий шлях починається з одного маленького кроку! Успіхів на футбольному полі!