Фітнес тренер: займайся онлайн або в залі

Знайдено 4 Репетитора
Фільтр
Фільтр
Ціна за годину
Спеціалізація
Час занять
Тетяна М. logo
Новачок

Ваш не типічний та нудний репетитор у вашому телефоні

Викладає: Фітнес Підготовка до школи Біологія +1
Досвід: 4 Роки
350 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Катерина А. logo
Новачок

Тренер з стретчингу (розтяжки), художньої гімнастики та акробатики

Викладає: Фітнес
Досвід: Без досвіду
300 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Інна К. logo 01:00
Новачок

Привіт! Хочете поринути у світ йоги? Давайте знайомитись!

Викладає: Фітнес
Досвід: 2 Роки
400 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Анна П. logo 01:00
Новачок

Анна, 19. Репетитор з української мови і математики. Тренер по фітнесу

Викладає: Фітнес Українська мова Рідна Математика +1
Досвід: Без досвіду
250 грн/год
Запис на урок є безкоштовним

Послуги репетиторів з фітнесу

✅ Середня ціна: 250 грн/год
✅ Заняття онлайн: Так (Skype, Zoom)
✅ Гнучкий графік: Вибирайте зручний час
✅ Середній досвід репетиторів: більше 3х років

Чому фітнес тренер такий важливий?

Фітнес і активний спосіб життя це основи фізичного здоров'я. За допомогою регулярних тренувань можна:

 • створити ідеальне тіло,
 • стати більш гнучким,
 • розвинути витривалість,
 • поліпшити настрій і самопочуття.

Цілі для заняття фітнесом у кожного свої. Хтось займається в домашніх умовах, а хтось з персональним тренером в клубі. Потрібно всього лише знайти свою мотивацію. Вибрати досвідченого тренера можна на нашому сайті. Тут надана вся інформація про тренера і його досвіді.

Фітнес: яка користь і вплив на організм

Фітнес допомагає розвинути витривалість, також тренування позитивно впливають на здоров'я, серцево-судинну систему і допомагають набрати м'язову масу. За 25 хвилин тренування ви зможете спалити 250 ккал і більше. За перший тиждень занять можна втратити від 2 до 5 кг, тому що в першу чергу йде зайва рідина. Після будуть йде запаси жиру в організмі. Однак потрібно розуміти, що без правильного харчування не вдасться досягти бажаного результату. Скласти правильний комплекс навантаження і дієту допоможе кваліфікований фітнес тренер.

Як персональний фітнес тренер допоможе вам?

Кваліфікований тренер розуміє різницю між тим, що хоче клієнт і тим, що йому потрібно. Він визначає основні проблеми, які заважають клієнту досягти поставлених цілей, і знає, як їх вирішити.

Як вибрати хорошого фітнес тренера

Щоб вибрати хорошого тренера, потрібно розуміти, які цілі ви переслідуєте:

Що ви хочете отримати від тренера?

Перш, ніж вибирати тренера, варто вибрати мету, яку ви хочете досягти. Наприклад, скинути пару зайвих кілограм, стати сильніше, взяти участь в марафоні, стежити за здоров'ям, накачати красиві м'язи преса, сідниці або просто бути в хорошій формі.

Ці цілі допоможуть вам зрозуміти, який саме тренер вам потрібен.

Досвід тренера важливий для занять фітнесом

Досвід тренера дуже важливий - досвід підготовки до змагань навряд чи стане в нагоді вам в спортзалі. Якщо ви шукаєте тренера з пауерліфтингу, який навчить вас основам (присідання, станова тяга, жим лежачи), це не означає, що цей тренер підійде вам для кроссфіта. Не соромтеся цікавитися у тренера досягненнями, якими він пишається.

На цьому сайті вказана інформація про кожного тренера, за допомогою якої ви зможете ознайомитися і вибрати підходящого інструктора.

Яким повинен бути тренер з фітнесу

Тренер повинен слухати і чути вас. Кваліфікований інструктор повинен знати про ваших травмах, досягнення і очікуваннях. Інструктор з фітнесу повинен цікавитися вашим харчуванням. Харчування - це запорука успіху в будь-якому виді спорту. Під час тренувань тренер повинен розуміти, коли потрібно дати додаткове навантаження, а коли варто закінчити тренування.

Тренер повинен встановлювати правильні очікування. Вам може знадобиться багато місяців, щоб прийти в форму або виробити правильні звички.

Індивідуальний підхід до тренувань

Кожен клієнт індивідуальний. У кожного свої цілі, навички та очікування. Досвідчений тренер підлаштувати тренування під ваш ритм, метаболізм, особливості тіла і фізичну підготовку.

Плюси і мінуси персональних, групових і самостійних тренувань

Персональні тренування з тренером:

 • безпеку (тренер найкраще знає як правильно тренажери; досвідчений тренер не допустить перенавантажень і травм)
 • ефективність (фітнес тренер допоможе домогтися бажаного результату, так як він має індивідуальний підхід до клієнта, стежить за харчуванням і навантаженнями)
 • мотивація (особистий тренер повинен знати всі ваші особливості і його мотивація буде найефективнішою)
 • ціна - якість (індивідуальні тренування стоять зазвичай на порядок більше, проте якість буде вищою, ніж від самостійних тренувань)

Групові тренування:

 • високе "занурення" в тренування (у вас не буде часу відволікатися на зовнішні подразники, так як всі роблять однакові вправи)
 • різноманітність (тренер для колективних тренувань завжди підбирає різні тренування, щоб всім було цікаво і захоплююче тренуватися)
 • конкуренція (за рахунок великої групи людей, тренування "нагороджує" кожного здоровою конкуренцією, через яку ви будете ще сильніше прагнути до самодосконалості)
 • організованість (групові заняття допомагають стати більш організована, за рахунок контролю тренера і розкладу занять)
 • нові знайомства (тренування в групі допомагають знайти нових знайомих, які зацікавлені в тому ж, у чому й ви)

Самостійні тренування:

 • стрес (для новачка самостійна тренування буде здаватися великим стресом, вам буде здаватися, що все на вас дивляться і обговорюють; фітнес в команді знижує стрес на 25% і підвищує працездатність)
 • графік (це відмінно підійде для людей з завантаженим графіком, ви зможете самі створювати собі розклад занять фітнесом)
 • очікування - реальність (самостійні заняття фітнесом не завжди допоможуть досягти бажаного результату, найкращим рішенням буде проконсультуватися з фітнес тренером перед тренуванням)
 • низька працездатність (займаючись самостійно, ви завжди будете жаліти себе; вам буде важко заставити себе займатися фітнесом в повну силу)