Класні тренери з боксу в Києві! Займайся індивідуально або в групі

Знайдено 0 Репетиторів
Фільтр
Фільтр
Ціна за годину
Спеціалізація
Час занять

Індивідуальний тренер з боксу - учитель, друг, наставник

Індивідуальний тренінг в спорті - це завжди більш продуктивно і результативно, ніж спільне тренування. У той час як в групі увагу тренера розсіюється на кількох учнів і концентрується на тих, кому в даний момент більше інших необхідна допомога, в персональній тренуванні фахівець може вивчити сильні сторони конкретного спортсмена і зробити все, щоб бій став переможним.

Кому потрібен індивідуальний тренер з боксу?

Однак далеко не кожній людині, яка прийшла в спорт, необхідний індивідуальний тренінг, іноді і формат групової роботи може бути дуже ефективним.

Задуматися про персональному тренері з боксу слід, якщо:

 • ви робите великі успіхи і за рівнем підготовки випереджаєте групу;
 • ви відстаєте від інших;
 • у вас не поставлені удари і не відпрацьована захист;
 • ви погано розумієте, як розробити стратегію бою;
 • ви починаєте займатися спортом в дорослому віці і належите до групи ризику по травмах;
 • у вас є обмеження по здоров'ю;
 • ви б хотіли отримати персональні рекомендації по харчуванню та плану занять.

Чи потрібен індивідуальний тренер з боксу дитині?

Багато батьків, які мріють про кар'єру професійного боксера для своєї дитини, віддають хлопчиків в секцію боксу в досить ранньому віці.

Однак всупереч сформованій думці про те, що бокс - це здоров'я, імунітет, витривалості і сила, лікарі не рекомендують подібні тренування дітям молодшого і середнього шкільного віку через підвищений ризик травм.

Відмінною альтернативою групових занять може стати робота дитини з персональним тренером з боксу. Чому?

 • в групі діти частіше боксують один з одним, так як у тренера може не вистачати часу на індивідуальну роботу з кожним учнем;
 • при персональному тренінгу акцент робиться на точкову відпрацювання ударів і захисту, ризик отримання травм практично зведений до нуля;
 • з особистим тренером з боксу ви завжди можете скласти індивідуальний план, за яким вестиметься робота, і для початку зосередитися на розвитку швидкості реакції і витривалості, відсунувши час початку участі в змаганнях до бажаного віку;
 • тренування, підібрані під конкретного юного спортсмена, завжди ефективніше;
 • індивідуальний тренер з боксу для дитини - це не тільки спортивний учитель, але найсильніший мотиватор, наставник;
 • особистий тренер з боксу в непростому перехідному віці може стати для підлітка особою, якій він довіряє, старшим другом.

Де знайти персонального тренера з боксу?

Якщо тренер, ведучий групові заняття, бачить, що кому-то необхідна особиста супровід, він може запропонувати свої послуги персонального наставника. Інших викладачів можна знайти в тій же або іншій спортивній школі.

Якщо ж якість роботи в секції вас не зовсім влаштовує, можна пошукати альтернативу по оголошеннях. Однак враховуйте, що висококласний затребуваний фахівець навряд чи буде набирати учнів через звичайний сайт послуг.

У Cererra ми зібрали базу тренерів з боксу з Києва та інших міст України, які готові взяти на особистий супровід початківців і просунутих спортсменів. У нас ви можете дізнатися досвід роботи і освіту кожного конкретного наставника, поспілкуватися з ним до укладення договору і зрозуміти, що ви дивитеся в одному напрямку.

Займайтеся з особистим тренером з боксу і домагайтеся нових висот в спорті разом з Cererra!