Професійні тренери з баскетболу

Знайдено 0 Репетиторів
Фільтр
Фільтр
Ціна за годину
Спеціалізація
Час занять

Персональний тренер з баскетболу

Активний спосіб життя – запорука здоров'я. За допомогою регулярних навантажень можна підтримати фігуру у формі, розвинути гнучкість, витривалість, покращити самопочуття та настрій.

Один із найпопулярніших активних видів спорту – баскетбол. У грі залучені різні рухи: ходьба та біг, різкі повороти та стрибки, кидки м'яча. Вони сприяють поліпшенню метаболізму та нормальному функціонуванню всього організму. Водночас баскетбол не такий травмонебезпечний, як футбол чи бейсбол. Ігри проводяться на свіжому повітрі або у спортивному залі, без складного екіпірування та обладнання. Тому заняття підійдуть всім.

Однак гра має власні правила і, щоб досягти високого рівня, недостатньо просто добре бігати чи стрибати. Потрібно розвивати багато інших навичок. У цьому допоможе персональний тренер з баскетболу, знайти якого можна на освітній платформі Cerrera.com

Навіщо потрібний персональний тренер з баскетболу

Інструктор з баскетболу зробить тренування максимально ефективними та правильними. Він:

 • складе індивідуальну програму, виходячи з віку, фізичних даних та побажань;
 • навчить, як тренуватись правильно;
 • познайомить із техніками, які допоможуть уберегтися від травм;
 • забезпечить оптимальну інтенсивність та різноманітність вправ.

Кваліфікований тренер баскетболу – гарантія позитивного результату незалежно від рівня підготовки учня.

Ключові навички, які забезпечить індивідуальний тренер:

 • швидкість, спритність, координація, витривалість спортсмена;
 • робота в команді та виконання ролі, відведеної гравцю;
 • бачення власних помилок та їх коригування для підвищення результативності;
 • техніки нападу: ведення та подача м'яча, передача іншим гравцям;
 • захисні прийоми: виривання та відбивання м'яча, перехоплення, стійка;
 • «фішки», які зроблять гру непередбачуваною: повороти, фінти, зупинки.

Тренер з баскетболу: що пропонує Cerrera

Хороший тренер з баскетболу – наставник, який не лише надасть теорію та навчить необхідних рухових навичок. Це людина, яка розвине в учні впевненість, прагнення та волю до перемоги.

Від тренера залежить, чи перетвориться гра на задоволення, чи стане випробуванням. А ще це друг, психолог та приклад для натхнення. Саме тому важливо ретельно підійти до пошуку тренера баскетболу.

На Cerrera зареєстровані педагоги та майстри спорту, закохані у свою справу. Це люди, які:

 • Викладають у спортивних школах та секціях.
 • Займаються приватними підготовками на основі ефективних методик і повністю контролюють спортсмена, починаючи від графіка занять та закінчуючи планом харчування.
 • Члени баскетбольних команд, які знають, як підтримати командний дух, підібрати правильну тактику та налаштувати на перемогу.

Як вибрати кращого тренера з баскетболу

Якщо вам необхідно знайти професійного тренера з баскетболу, вивчіть відгуки на сайті інших учнів, зверніть увагу на наявність спортивного минулого та регалій. Якщо ваша мета - аматорські заняття з нуля, наявність спортивної кар'єри не має великої ролі. Головне, щоб інструктор допоміг освоїти техніку та традиційні прийоми гри.

При пошуку тренера баскетболу для дитини важлива наявність педагогічної освіти. Поцікавтеся, як і коли проводитимуться заняття, скільки вони триватимуть.

Ви можете переглядати профілі претендентів, користуватися системою пошуку на вибір міста, рівнем навчання та вартістю послуг, спілкуватися з інструкторами в особистому чаті.

Чи не можете самостійно підібрати тренера? Зверніться до адміністрації Cerrera. Ми знайдемо оптимальні пропозиції у вашому місті з урахуванням побажань, та надамо список фахівців. Вам залишиться лише зробити вибір.

Ми зацікавлені, щоб робота тренера була результативною на всі 100%.