Репетитори з нідерландської мови

Знайдено 0 Репетиторів
Фільтр
Фільтр
Ціна за годину
Спеціалізація
Час занять

Репетитор з нідерландської мови

Нідерландською мовою спілкуються 22 мільйони жителів Західної Європи, 16 мільйонів голландців та 6 мільйонів фламандців. Якщо ви плануєте жити і працювати в Бельгії чи Королівстві Нідерланди, то без нього не обійтися.

Щоб у легкій формі, без зайвих витрат часу та коштів, з великою кількістю практики вивчити іноземну, знайдіть онлайн репетитора з нідерландської на Cerrera.com.

На освітньому майданчику Cererra вам запропонують:

  • індивідуальне навчання з Skype, Viber, Whatsapp;
  • персонально розроблену програму занять залежно від рівня знань;
  • підготовку до складання іспитів MVV та Inburgeringsexamen;
  • приємну та доброзичливу атмосферу.

Нідерландська з репетитором від Cerrera – професійно, легко, ефективно.

Особливості вивчення нідерландської мови з репетитором

Хто хоч раз починав навчати нідерландську, знає, що з ним не скучиш. По-перше – це не голландська, по-друге, у деяких частинах Бельгії розмовляють фламандською – нідерландською, розведеною французькою.

На цей час нідерландська мова має 6 діалектів, у листі використовуються латинські літери. І хоча вимова ідентично написаним словам, варто враховувати деякі специфічні звуки.

Як бачите, роботи вистачає. Доведеться багато з чим розібратися і вивчити. Зробити це легше за допомогою репетитора з нідерландської. На індивідуальних чи групових заняттях буде можливість вивчити теорію та попрактикуватися з носієм.

Вивчити нідерландську – ваша мрія? Тоді заняття з нашими репетиторами принесуть величезне задоволення. Не відкладайте цю витівку. Починайте шукати вчителя прямо зараз.

Формати навчання з репетитором нідерландської

Уроки нідерландської мови з репетитором можуть відбуватися в онлайн або офлайн форматі. Офлайн навчання передбачає живе спілкування вчителя та учня, зустрічі вдома. Під час особистих зустрічей викладачеві легше використовувати мову жестів, підручні засоби для пояснення теми та нових слів.

Однак більшість все ж таки віддають перевагу онлайн формату, тому що можна знайти репетитора з нідерландської без прив'язки до конкретного міста.

До того ж, онлайн заняття:

  • економлять час – не доведеться кататися містом, втрачаючи мотивацію;
  • проводяться за зручним графіком;
  • дешевше.

Незалежно від обраного формату освіти, до програми репетитора з нідерландської мови включається розбір граматики, знайомство з новими словами та виразами, робота над помилками, розбір типових завдань на іспитах, розмовна практика.

Конкретна програма складається залежно від рівня знань учня. Додатково використовується матеріал, який зустрічається на екзамені MVV.

Одне заняття триває від 60 хвилин до 1,5 години. Точна тривалість визначається індивідуально залежно від швидкості засвоєння знань та частоти уроків. В обов'язковому порядку задаються домашні завдання. Вони спрямовані на закріплення пройденого матеріалу, визначення та усунення поширених помилок. Якщо немає можливості бути присутньою на занятті, завжди можна домовитися про перенесення часу.

Як вибрати «свого» репетитора з нідерландської

Щоб знайти професійного репетитора з англійської мови, рекомендуємо звернути увагу на місто викладання, освіта, відгуки.

Важливі також:

  • Терміни. Якщо репетитор необхідний для підготовки до іспиту, до якого залишилося 2-3 місяці, поцікавтеся, яким чином він має намір досягти позитивного результату.
  • Досвід. Обчислюється не кількістю років викладацької діяльності, а якістю послуг. Викладач з України, який досконало володіє граматикою нідерландської, може не знати деякі тонкощі, відомі людям, які проживають у Бельгії. Ідеально, якщо навчатиме вас «native speaker».
  • Ціна. Хороші репетитори одразу вказують вартість в анкеті. Орієнтуйтесь на свій дохід та тривалість навчання.

Досить шукати фахівців на різних сайтах. Правильне рішення – зареєструватися на платформі Cerrera та знайти репетитора з нідерландського онлайн, а також інших педагогів з відповідним графіком та ціною.