Підготовка до TOEFL онлайн з репетитором

Знайдено 10 Репетиторів
Фільтр
Фільтр
Ціна за годину
Спеціалізація
Час занять
Наталія С. logo
Активний
5.0
1 відгук

Досвідчений викладач для дорослих та підлітків. Підготовка до співбесід/іспитів

Викладає: Англійська мова С2
Досвід: 10+ Років
Кількість учнів: 5
Natalia logo
Рекомендація від Natalia
Досить кваліфікований спеціаліст. З Наталією мені дуже комфортно та зручно було вчитися (враховуючи те, що я інтроверт). Вона шукає індивідуальний підхід до своїх учнів та підбирає заняття відповідно до ваших інтересів та вподобань. Особисто мені, Наталія допомогла пригадати мої (не дуже сильні) знання англійської, закріпити і підсилити їх та плавно перейти до наступного рівня. Тому, якщо хочете почати вивчати англійську, то я дуже рекомендую цього викладача ❤️
500 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Анастасія П. logo
Активний
5.0

Розмовна професійна англійська, підготовка до TOEFL та державних іспитів

Викладає: Англійська мова С1
Досвід: 2 Роки
Кількість учнів: 3
450 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Світлана К. logo
Новачок

Освітній центр. Заняття по шкільним предметам. Підготовка до ДПА та ЗНО/НМТ.

Викладає: Англійська мова Німецька мова Підготовка до школи +3
Досвід: Без досвіду
270 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Діана Р. logo
Новачок

Професійний викладач польської та англійської мов для підлітків та дорослих

Викладає: Англійська мова С1 Польська мова С1
Досвід: 5+ Років
500 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Володимир В. logo
Активний
5.0

British and American English: Business & General(індив. заняття)

Викладає: Англійська мова С1
Досвід: 7+ Років
Кількість учнів: 3
450 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Владислава М. logo
Новачок

English teacher. Business English, IELTS, English for IT

Викладає: Англійська мова С1
Досвід: 5+ Років
600 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Тетяна Б. logo
Новачок
5.0

Репетитор англійської мови, лінгвіст, перекладач .

Викладає: Англійська мова С2
Досвід: Без досвіду
Кількість учнів: 1
700 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Костянтин Б. logo 01:00
Новачок

Викладач англійської мови асоціативною авторською методикою

Викладає: Англійська мова
Досвід: Без досвіду
1500 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Марина Р. logo
Новачок

TESOL-сертифікований викладач. Перше заняття-знайомство

Викладає: Англійська мова С1
Досвід: Без досвіду
350 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Виктория С. logo
Новачок
5.0

100% результат! Отличный английский. Американский английский и т. Д

Викладає: Англійська мова С1
Досвід: Без досвіду
Кількість учнів: 1
400 грн/год
Запис на урок є безкоштовним

Послуги репетиторів з англійської мови

✅ Середня ціна: 250 грн/год
✅ Заняття онлайн: Так (Skype, Zoom)
✅ Гнучкий графік: Вибирайте зручний час
✅ Середній досвід репетиторів: більше 3х років

TOEFl є міжнародним іспитом на знання англійської мови, який є квитком у щасливе життя. Цей тест дає можливість вступити до закордонного ВНЗ Канади, Англії, Америки та багатьох країн Європи. Також підтвердження рівня володіння англійською потрібно тим, хто планує взяти участь у міжнародному стажуванні або програмі обміну. А ще цей тест потрібен тим, хто:

 • планує виїхати на роботу за кордон (деякі імміграційні департаменти вимагають сертифікат для робочої візи);
 • подає документи для отримання довгострокової візи (сертифікат є однією з вимог посольства).

Самостійно підготуватись до нього досить складно. Тому тим, хто поставив собі за мету здати його, найкраще знайти репетитора англійської на платформі Cerrera.com, адже іспит включає:

 • читання. Щоб отримати високий бал за цю частину, необхідно продемонструвати навички читання та розуміння матеріалів, які використовуються в академічному середовищі. Ця частина включає 3 або 4 уривки для читання, кожен довжиною близько 700 слів (по 10 питань у кожному уривку). Тільки досвідчений репетитор TOEFl зможе підбирати тексти оптимального рівня та навчити швидко виділяти з тексту найголовніші моменти;
 • аудіювання. Розділ Listening призначений для визначення здатності розуміти розмови та тексти англійською мовою. Він включає прослуховування тексту, спрямоване на базове розуміння і прагматичне розуміння його суті.
 • усну частину. Ця частина іспиту призначена для визначення здатності ефективно говорити англійською в академічному середовищі. Вона складається з 4 завдань, які нагадують ситуації із реального життя, з якими людина може зіткнутися як у класі, так і за її межами. Без репетитора англійської TOEFl відшліфувати вимову, підібрати мовні кліше для підтримки розмови та максимально розвинути свої навички мовлення на високому рівні вийде навряд чи;
 • лист. Щоб виконати цю частину на високому академічному рівні, необхідно продемонструвати вміння викладати свої ідеї у чіткій та організованій формі. Ця частина включає 2 письмові завдання: комплексне письмове завдання (необхідно прочитати невеликий уривок і прослухати коротку лекцію, після чого написати відповідь на прочитане і прослухане); самостійне письмове завдання (написання есе). Навіть тим, хто знає англійську на достатньому рівні зібратися з думками буває важко, маючи в голові заготівлі та стійкі конструкції робота спрощується в рази. Допомогти у відточуванні навичок листа може допомогти репетитор TOEFl.

Які теми варто повторити під час підготовки до TOEFl?

Індивідуальні заняття з англійської онлайн покликані допомогти учневі розібратися з різними темами, адже цілком очевидно, що відразу відповісти на всі питання, які можуть бути порушені в процесі іспиту практично неможливо. Для хорошого результату потрібна практика і чим більше – тим краще. Підготовка до TOEFl онлайн з репетитором має на увазі розгляд наступних тем (для успішної здачі письмової частини):

 • Some people like to travel with a companion. Others prefer to travel alone. Which do you think is better and why?
 • It has recently been announced that a new restaurant is going to be built in your neighborhood. Do you support or oppose this plan? Explain why.
 • Do you agree or disagree with the following statement? Most experiences in our lives that seemed difficult at the time become valuable lessons for the future. Use reasons and specific examples to support our answer.
 • It has recently been announced that a large shopping center may be built in your neighborhood. Do you support or oppose this plan? Why? Use specific reasons and details to support your answer и не только. 

Та й у принципі для написання тексту треба згадати всі нюанси та особливості використання різних тимчасових конструкцій, таких як Present Simple, Future Simple і т.д. А так, потрапити на іспит може що завгодно. В аудіювання можуть потрапити як діалоги на побутові теми, так і академічні тексти. Тому вивчення має бути різнобічним та охоплювати максимально всі існуючі сфери життя.

Репетитор TOEFl не тільки робить все, щоб відшліфувати вміння та навички учня, він також чітко відстежує час. Таймінг – це надзвичайно важливо, коли йдеться про іспит.

Переваги індивідуальної підготовки

Підготовка до TOEFl онлайн з репетитором з платформи Cerrera.com - це про:

 • максимальний рівень комфорту під час навчання. На сайті легко знайти репетитора з урахуванням таких критеріїв, як: ціна, методика навчання, рівень кваліфікації репетитора, графік роботи;
 • індивідуальний підхід до кожного учня. Репетитори використовують сучасні методики навчання та підбирають усе з урахуванням рівня знань кожного учня. Також вони пропонують для роботи різні послуги для спілкування;
 • можливість отримувати знання з будь-якої точки світу у будь-який зручний для себе час.