Знайдено 66 Репетиторів

Заняття англійською онлайн по Skype

Фільтр
Фільтр
Місто
Місце навчання
Специализация
Время
Марта К. logo
Експерт
5.0
1 відгук

Навчаю саме American English, for IT/ Business, жила в США, відвідала 15+ країн.

Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 31
350 грн/год
Валерія М. logo

Дипломований професійний репетитор англійської мови

Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 17
300 грн/год
Марія П. logo
Активний
5.0

Навчу вас використовувати англійську в реальному житті

Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 3
250 грн/год
Марина П. logo
Активний
5.0
2 відгука

Репетитор з англійської мови, працюю з дітьми та дорослими.

Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 7
300 грн/год
Олександр В. logo
Новачок

Викладач Англійської мови з досвідом роботи понад 4 роки

Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
300 грн/год
Марія Г. logo
Новачок

Викладач англійської мови, спеціалізована медична англійська та розмовна мова

Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн У репетитора
300 грн/год
Інна М. logo
Активний
5.0

Студентка ТНПУ імені В. Гнатюка, факультет Філології та журналістики

Викладає: Англійська мова Українська мова Українська література
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 3
160 грн/год
Тамара Л. logo
Активний
5.0

Вітаю! Я репетитор англійської мови для дітей та підлітків

Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 13
150 грн/год
Світлана С. logo
Новачок
4.8

Репетитор з англійської мови для дорослих та дітей

Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 1
450 грн/год
Світлана П. logo
Новачок
5.0

Викладач англійської мови онлайн. Індивідуальні, парні та групові заняття

Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 1
280 грн/год

Послуги репетиторів з англійської мови

✅ Середня ціна: 250 грн/год
✅ Заняття онлайн: Так (Skype, Zoom)
✅ Гнучкий графік: Вибирайте зручний час
✅ Середній досвід репетиторів: більше 3х років

Англійська у Скайпі

Вільне володіння англійською – не забаганка, а необхідність. Без нього не вдасться знайти високооплачувану роботу, вивчитися у престижному іноземному ВНЗ, безтурботно подорожувати. Володіння іноземним відкриває багато дверей та дозволяє побудувати престижну кар'єру.

Починати вчити англійську можна у будь-якому віці. А враховуючи, що сьогодні можна здобувати освіту дистанційно, для цього навіть не доведеться виходити з дому.

Освітня платформа Cerrera.com пропонує курси англійської по Скайпу у зручному індивідуальному форматі. Доведено, що такий варіант занять ефективніший, ніж групові уроки.

Уроки зі Скайпу дозволять вивчити іноземну в короткі терміни з високим результатом. Професійний репетитор підбере індивідуальну програму з урахуванням особливостей та цілей.

Особливості вибору репетитора

Перед тим, як звернутися до репетитора з англійської онлайн, слід визначитися з метою занять. Це можуть бути:

  • Подорожі. Підтягнути знання з іноземної мови перед поїздкою за кордон допоможе будь-який репетитор. Він наголосить на базову лексику, граматику, натренує практичні навички спілкування.
  • ЗНО, IELTS та інші іспити. Необхідний репетитор, знайомий із форматами тестів, і який має досвід підготовки учнів до них.
  • Робота. Передбачає наголос на бізнес комунікацію, презентації, публічні виступи. Потрібен репетитор з англійської мови, який володіє навичками ділового спілкування та тонкощами листування.
  • Іноземна для дітей. Потрібен педагог з профільною освітою, який володіє методиками роботи з дітьми. Репетитор не просто вчить дитину, вона робить заняття цікавими через гру та зміну діяльності.

Плюси навчання англійської по Скайпу

Дистанційні уроки економлять час та кошти. Не слід їздити до місця проведення курсів, доплачувати за оренду приміщення. Знайти репетитора з англійської онлайн можуть навіть ті, хто хоче вивчити його з нуля.

Займатися можна у будь-який зручний час. Учень самостійно обирає, ранок це буде чи вечір, будній чи вихідний день. Навіть якщо є лише дві вільні години на тиждень, можна витратити їх з користю.

На нашій освітній платформі пропонують послуги кваліфіковані репетитори. Це як російськомовні спеціалісти, так і носії. Перші – гарний вибір для тих, хто досконале не знає англійської мови або знаходиться на рівні А1, А2, В1. Другі підійдуть для рівнів В2, С1, С2 для розширення словникового запасу та інтенсивної мовної практики.

Уроки англійської Скайпу можуть бути індивідуальними або груповими - з 2-3 людьми. Залежно від поставленої мети, можна підбирати оптимальний формат і опрацьовувати саме ті навички, які необхідно. Граматика, лексика, читання, підготовка до ЗНО, заповнення прогалин у знаннях – приватний репетитор дасть гарантований результат.

Англійська онлайн по Скайпу за рівнем та напрямками

Перш ніж приступити до уроків англійської мови по Скайпу, репетитор проводить тестування. За його результатами складається індивідуальна програма за рівнями:

  • Початковий та елементарний. Враховується, що учень практично не знайомий з англійською мовою. Слухача знайомлять з основними граматичними конструкціями та простими оборотами.
  • Середній. Навчання передбачає поглиблене знайомство з граматикою, сприйняття мови на слух, читання адаптованої літератури.
  • Просунутий. На уроках учні осягають навички вільного спілкування, ще більше розширюють словниковий запас, готуються до складання міжнародних іспитів та отримання сертифікату з англійської мови.

Можна знайти репетитора для ділової англійської по Скайпу. Після проходження курсу ви легко будете використовувати мову під час ділового спілкування: вести переговори, спілкуватися з клієнтами, проводити збори.

Ще один напрямок – підготовка до ЗНО та ЄДІ. Наголос робиться на аудіювання, розмовної мови, листі. Педагог дає учневі типові вправи, які допоможуть здобути високий бал на іспиті.