• Популярні запити:
  • Норвезька мова
  • Німецька мова
  • Шведська мова
Знайдено 35 Репетиторів

Заняття англійською онлайн по Skype

Фільтр
Фільтр
Місто
Місце навчання
Специализация
Время
Інна П. logo
Новачок
Репетитор англійської мови для дітей, підлітків та початківців
Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
130 грн/год
Людмила Л. logo
Новачок
Репетитор английского языка для детей школьного возраста
Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн У учня
300 грн/год
Тетяна Б. logo
Новачок
Репетитор англійської мови, лінгвіст, перекладач .
Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн У репетитора
400 грн/год
Софія С. logo
Новачок
Hello! Мене звати Софія і я викладач англійської мови з 4-річним досвідом
Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
230 грн/год
Юля К. logo
Новачок
Репетитор англійської мови для дітей та дорослих .
Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн У учня
Кількість занять: 1
250 грн/год
Соф'я С. logo
Новачок
Соф’я - викладач англійської мови для дітей та дорослих
Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
250 грн/год
Оксана Ш. logo
Новачок
Вчитель, репетитор з англійської мови (Teacher, English language tutor)
Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
200 грн/год
Юлія О. logo
Новачок
Репетитор англійської мови (A1 - B1) Переконаю, що англійська - це цікаво
Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
100 грн/год
Ольга Л. logo
Новачок
Репетитор англійськоі мови! З радістю допоможу здійснити Вашу давню мрію!!!
Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
180 грн/год
Ярина Ц. logo
Новачок
Репетитор з англійської мови, допоможу освоїти аспекти мови початківцям
Викладає: Англійська мова
Де викладає: Онлайн
150 грн/год

Англійська у Скайпі

Вільне володіння англійською – не забаганка, а необхідність. Без нього не вдасться знайти високооплачувану роботу, вивчитися у престижному іноземному ВНЗ, безтурботно подорожувати. Володіння іноземним відкриває багато дверей та дозволяє побудувати престижну кар'єру.

Починати вчити англійську можна у будь-якому віці. А враховуючи, що сьогодні можна здобувати освіту дистанційно, для цього навіть не доведеться виходити з дому.

Освітня платформа Cerrera.com пропонує курси англійської по Скайпу у зручному індивідуальному форматі. Доведено, що такий варіант занять ефективніший, ніж групові уроки.

Уроки зі Скайпу дозволять вивчити іноземну в короткі терміни з високим результатом. Професійний репетитор підбере індивідуальну програму з урахуванням особливостей та цілей.

Особливості вибору репетитора

Перед тим, як звернутися до репетитора з англійської онлайн, слід визначитися з метою занять. Це можуть бути:

  • Подорожі. Підтягнути знання з іноземної мови перед поїздкою за кордон допоможе будь-який репетитор. Він наголосить на базову лексику, граматику, натренує практичні навички спілкування.
  • ЗНО, IELTS та інші іспити. Необхідний репетитор, знайомий із форматами тестів, і який має досвід підготовки учнів до них.
  • Робота. Передбачає наголос на бізнес комунікацію, презентації, публічні виступи. Потрібен репетитор з англійської мови, який володіє навичками ділового спілкування та тонкощами листування.
  • Іноземна для дітей. Потрібен педагог з профільною освітою, який володіє методиками роботи з дітьми. Репетитор не просто вчить дитину, вона робить заняття цікавими через гру та зміну діяльності.

Плюси навчання англійської по Скайпу

Дистанційні уроки економлять час та кошти. Не слід їздити до місця проведення курсів, доплачувати за оренду приміщення. Знайти репетитора з англійської онлайн можуть навіть ті, хто хоче вивчити його з нуля.

Займатися можна у будь-який зручний час. Учень самостійно обирає, ранок це буде чи вечір, будній чи вихідний день. Навіть якщо є лише дві вільні години на тиждень, можна витратити їх з користю.

На нашій освітній платформі пропонують послуги кваліфіковані репетитори. Це як російськомовні спеціалісти, так і носії. Перші – гарний вибір для тих, хто досконале не знає англійської мови або знаходиться на рівні А1, А2, В1. Другі підійдуть для рівнів В2, С1, С2 для розширення словникового запасу та інтенсивної мовної практики.

Уроки англійської Скайпу можуть бути індивідуальними або груповими - з 2-3 людьми. Залежно від поставленої мети, можна підбирати оптимальний формат і опрацьовувати саме ті навички, які необхідно. Граматика, лексика, читання, підготовка до ЗНО, заповнення прогалин у знаннях – приватний репетитор дасть гарантований результат.

Англійська онлайн по Скайпу за рівнем та напрямками

Перш ніж приступити до уроків англійської мови по Скайпу, репетитор проводить тестування. За його результатами складається індивідуальна програма за рівнями:

  • Початковий та елементарний. Враховується, що учень практично не знайомий з англійською мовою. Слухача знайомлять з основними граматичними конструкціями та простими оборотами.
  • Середній. Навчання передбачає поглиблене знайомство з граматикою, сприйняття мови на слух, читання адаптованої літератури.
  • Просунутий. На уроках учні осягають навички вільного спілкування, ще більше розширюють словниковий запас, готуються до складання міжнародних іспитів та отримання сертифікату з англійської мови.

Можна знайти репетитора для ділової англійської по Скайпу. Після проходження курсу ви легко будете використовувати мову під час ділового спілкування: вести переговори, спілкуватися з клієнтами, проводити збори.

Ще один напрямок – підготовка до ЗНО та ЄДІ. Наголос робиться на аудіювання, розмовної мови, листі. Педагог дає учневі типові вправи, які допоможуть здобути високий бал на іспиті.