• Популярні запити:
 • Аналітична хімія
 • Неорганічна хімія
 • Органічна хімія
Знайдено 0 Репетиторів

Підготовка до ЗНО з хімії

Фільтр
Фільтр
Місто
Місце навчання
Специализация
Время

Майбутніх студентів, які вирішили вступати на медичні та біологічні факультети ВНЗ, цікавить підготовка до ЗНО з хімії. Іспити – завжди стрес, незалежно від рівня знань. Звісно, можна готуватися самостійно. Але щоб уникнути зайвих складнощів та нервів, краще звернутися за допомогою до професіоналів.

У Cerrera ви знайдете кваліфікованих викладачів. Ми вже допомогли тисячам учнів вступити до ВНЗ та продовжуємо робити це.

Переваги підготовки до ЗНО з англійської мови з репетиторами Cerrera

 1. Складання персонального плану з урахуванням наявних знань та прогалин. Перед початком проводиться оцінка знань, щоби визначити рівень підготовки.
 2. Наявність усіх необхідних посібників, методик, підручників та прикладів минулорічних тестів для повноцінного навчання.
 3. Індивідуальний графік занять. Засвоєння матеріалу відбувається максимально результативно, відстежується прогрес.
 4. Заняття у зручній формі. Викладач приділяє максимум уваги учневі.
 5. Тренінги у форматі майбутнього тестування. Це дозволяє вникнути в структуру тестів і впевнено почуватися в момент складання іспиту.

Що входить до програми підготовки

Курси підготовки до ЗНО з хімії передбачають вивчення всіх важливих тем, які будуть на тестуванні з нуля. Це:

 • Загальна хімія: головні хімічні поняття, реакції, як влаштовані атоми та прості іони, хімічні зв'язки та суміші речовин.
 • Неорганічна хімія: елементи металеві та неметалеві, неорганічні сполуки та наявність генетичних зв'язків у них.
 • Органічна хімія: її основи, вуглеводи, оксигено-і нітрогеновмісні органічні сполуки, синтетичні речовини.
 • Практика, завдання та тести за хімічними формулами.

Незважаючи на єдину структуру програми ЗНО з хімії, кожен учень рухається за індивідуальним планом, що передбачає повторення вже засвоєного матеріалу та освоєння нового.

Що являє собою навчання з репетитором

Підготовка з хімії з репетитором здійснюється за індивідуальною програмою, оскільки майбутні студенти мають різні потреби. Викладач спочатку тестує учня, щоб визначити сильні, слабкі сторони та зрозуміти, на чому зробити наголос для отримання кращого балу за ЗНО. Тестування також допомагає визначити тривалість курсу підготовки та необхідну кількість годин. Обговорюється зручний час та частота уроків. Після цього розпочинається робота.

Нові та складні теми розбираються з максимальною деталізацією, начитується теорія, дається практика, що складається з тестів та вправ.

Результатом стає якісна підготовка до ЗНО з хімії. Дитині не доводиться підлаштовуватися під інших учнів, проходити матеріал, який вже добре знайомий. Заняття проводяться у зручному онлайн форматі, за Skype або іншим месенджером. Учень перебуває у зручній обстановці і просувається у відповідному собі темпі.

Таким чином, при економії часу, сил і засобів досягається хороший результат. Що важливо, у рамках підготовки до ЗНО учень виконує багато вправ. Викладач перевіряє, вказує на помилки, розповідає, як виправити, закріплює матеріал.

Протягом курсу дитина вирішує тести, що дозволяють зробити знання досконалими, звикнути до структури іспиту. В результаті він відчуває впевненість, що не втрачається під час здачі ЗНО. Такий підхід гарантує високий бал з хімії, адже отримання хорошого результату зацікавлений і учень, і репетитор.

Хто викладає на Cerrera

Наші репетитори з хімії – це випускники-відмінники медичних, біологічних факультетів, аспіранти та люди з вченими ступенями. Крім наявності необхідних знань та освіти, вони мають багатий досвід викладацької діяльності.

ЗНО з хімії вже близько і на підготовку не лишається часу? Заходьте на освітній портал Cerrera.com та обирайте найкращого репетитора з кваліфікації та ціни.