Знайдено 63 Репетитора

Репетитори з геометрії: онлайн уроки, ціни та відгуки

Фільтр
Фільтр
Місто
Місце навчання
Специализация
Время
Соломія С. logo
Активний
5.0

Шукаєш вчителя який допоможе зрозуміти і полюбити фізику? Тоді тобі до мене

Викладає: Фізика Математика
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 5
180 грн/год
Андрій М. logo
Активний
5.0

Репетитор з математики ( вишка, алгебра, геометрія)

Викладає: Математика
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 3
150 грн/год
Віктор Ч. logo
Новачок

Все буде добре, або ще краще. Вчимося разом. Математика це цікаво.

Викладає: Математика
Де викладає: Онлайн У репетитора
250 грн/год
Радислав Л. logo
Новачок
5.0

Професійний тренер з математики: підвищую успішність, готую до атестації

Викладає: Математика Фізика
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 1
300 грн/год
Ольга Т. logo
Активний
5.0

Викладач фізики, трошки про себе та чому я тут______

Викладає: Математика Фізика
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 5
150 грн/год
Аліна М. logo
Активний
5.0

Займаюсь репетиторством з математики, хімії, біології

Викладає: Математика Хімія
Де викладає: Онлайн У учня
Кількість занять: 5
200 грн/год
Алла П. logo
Новачок

Зі мною ви полюбите математику і фізику без тортур.

Викладає: Математика
Де викладає: Онлайн
500 грн/год
Дмитро Т. logo
Новачок

Репетитор з математики та географії для учнів 7-10 класів

Викладає: Математика Географія
Де викладає: Онлайн
100 грн/год
Іван Ж. logo
Активний
5.0

Репетитор з математики та програмування. Маю можливість проводити заняття онлайн

Викладає: Інформатика Математика C++ +4
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 6
350 грн/год
Мар'я Ш. logo
Новачок
5.0

Репетитор з математики, підготовка до ДПА/ЗНО, 5-11 клас

Викладає: Математика
Де викладає: Онлайн
Кількість занять: 2
250 грн/год

 Багатьох школярів хвилює питання: "Навіщо потрібно вивчати геометрію?" та регулярно відвідувати не лише шкільні уроки, а й репетитора з геометрії. Без геометрії стати успішним інженером, дизайнером, художником чи архітектором вийде навряд чи. Адже невідомо із чим захочеться пов'язати своє життя після школи. До того ж навіть найпростіші завдання з геометрії покликані розвивати інтуїцію та мислення дитини. Водночас розібратися в ознаках подібності трикутників, навчитися вирішувати завдання з вписаними та описаними колами, освоїти вектори та багато іншого непросто. Батьки далеко не завжди можуть допомогти дитині, адже програма 7-11 класу не залишається в голові на все життя, якщо регулярно не практикувати вирішення різних завдань.

Коли дитині потрібний репетитор з геометрії?

Уроки від репетиторів та викладачів з геометрії за межами школи популярні сьогодні. Для багатьох наука про кути та постаті є незрозумілою. І причини складності її розуміння можуть критися в наступному:

 • Ідеї геометрії при першому ознайомленні, здаються новими та викликають замішання. Для деяких учнів важко пройти психологічний бар'єр і прийняти те, що вони зовсім не розуміють, хоча раніше проблем з математикою не було, і вони просто залишають все як є. Потім кількість питань і незрозумілих речей зростає як снігова куля і через пару місяців підтягнути "хвости" стає досить складно. Інші хоч і роблять спроби розібратися самі далеко не завжди можуть це зробити. І тут вчитель геометрії покликаний розкласти все “по поличках”;
 • не завжди в школах прискіпливо обирають вчителів. Дуже часто там працюють люди, котрі не здатні донести інформацію дітям на потрібному рівні. Вочевидь, що вчитель з математики неспроможна сформувати струнку картину предмета в кожного, адже аксіом, визначень і теорем у ній дуже багато. Але якщо з математикою біда у всіх дітей із класу, то швидше за все проблема зовсім не в науці;
 • дитина – гуманітарій. Особливий склад розуму звичайно має місце, проте шкільна програма не вимагає від учня глибоких знань предмета, а базові знання треба мати у будь-якому випадку. Найважливіша для такої дитини практика. Чим більше часу він приділятиме навчанню, тим краще буде результат. Найважливіше – потрапити в руки до хорошого педагога. Знайти репетитора з геометрії, здатного максимально все "розжувати" - нелегко, але треба знати, де його шукати, от і все. На нашому сайті можна знайти спеціаліста, який роз'яснить властивості паралельних прямих, навчить будувати трикутники та зрозуміло розтлумачить теорему Фалеса;
 • дитина соромиться ставити питання на уроках, а через велику кількість людей у класі вчитель з геометрії просто не встигає приділити кожному потрібну кількість часу. Самостійно ж розібратися в матеріалі вийде не у кожного дорослого, не те, що у підлітка. І це не кажучи вже про те, що мотивацією зазвичай є лише страх отримати двійку.

Зрозуміти, що час шукати вчителя з геометрії нескладно. Про те, що у дитини проблеми у школі “скаже” її щоденник. У деяких випадках необхідність індивідуального навчання предмета вкаже вчитель. Ще рідше - сама дитина проявить ініціативу і розповість батькам, що у неї виникли труднощі та вона хоче відвідувати додаткові онлайн уроки з геометрії або відвідувати репетитора з математики.

На нашому сайті можна знайти вчителя з геометрії для учня будь-якого класу, щоб просто підтягнути знання з предмета або підготуватися до здачі ЗНО (індивідуальні заняття – найбільш зручний спосіб підготовки – про переваги можна почитати тут).

На що звертати увагу під час виборів репетитора математики?

Репетитор з геометрії – людина, яка покликана допомогти учневі освоїти цей нелегкий предмет. Він має бути справжнім професіоналом своєї справи, який повністю віддає себе роботі. При виборі слід звертати увагу на:

 • кваліфікацію викладача та його досвід роботи;
 • відгуки людей, які вже встигли скористатися його послугами;
 • запропоновані методи вивчення та їх інноваційність;
 • ціни послуги.

Чому займатися з учителем з геометрії індивідуально продуктивніше?

Індивідуальні заняття з викладачем з геометрії - це:

 • спрямованість на результат;
 • більш високу концентрацію дитини та краще засвоєння матеріалу;
 • концентрацію вчителя на проблемах одного учня. Нема потреби "розпорошуватися" і намагатися врахувати рівень знань, темперамент і потреби великої кількості людей одночасно;
 • відсутність обмежень у плані використовуваних книг та матеріалів. Немає певної програми як у школі та можна підібрати ефективніші варіанти щодо занять.