Найкращі репетитори з економіки: ціни та відгуки

Знайдено 4 Репетитора
Фільтр
Фільтр
Ціна за годину
Спеціалізація
Час занять
Людмила П. logo
Новачок
5.0

Репетитор з бухгалтерського обліку, економічних дисциплін

Викладає: Економіка
Досвід: Без досвіду
Кількість учнів: 1
300 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Ніна К. logo
Новачок

Викладач з бухобліку в програмі 1С-8.3, оператор складу

Викладає: Економіка
Досвід: Без досвіду
300 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Анна П. logo
Новачок

Практикуючий веб-дизайнер, з яким ви поринете у світ дизайну з легкістю!

Викладає: Економіка Англійська мова B2 Excel +2
Досвід: 1 Рік
300 грн/год
Запис на урок є безкоштовним
Ганна Л. logo 0:49
Новачок

Націленість на результат із підбором індивідуальних методик.

Викладає: Економіка
Досвід: 10+ Років
800 грн/год
Запис на урок є безкоштовним

Послуги репетиторів з економіки

✅ Середня ціна: 250 грн/год
✅ Заняття онлайн: Так (Skype, Zoom)
✅ Гнучкий графік: Вибирайте зручний час
✅ Середній досвід репетиторів: більше 3х років

Визначення продукту економічної діяльності, бюджету споживача, закон спадної продуктивності факторів виробництва, моделі ринкової економіки, ринкова рівновага, економічний сенс еластичності пропозиції - ці та багато інших тем з галузі економіки часто викликають питання у учнів. Охопити все на уроках практично неможливо, до того ж кожна людина має свої індивідуальні особливості сприйняття: комусь тема може здатися складною, а для когось вона зрозуміла відразу і вимагає мінімум уваги, хтось зовсім не розуміє навіщо їй потрібен цей предмет, але програма є програма і треба її виконувати. Щоб розібратися у складних темах або просто поглибити знання з предмета, варто знайти репетитора з економіки.

Кому цікаві послуги репетиторів з економіки за доступними цінами?

Наука, вивчає, як з допомогою обмежених ресурсів найповніше задовольнити необмежені потреби людей є обов'язкової вивчення тими, хто планує пов'язати життя з бухгалтерією, фінансами, аудиторської діяльністю. Щоправда, її основи даються ще у школі, тому уроки від репетиторів та викладачів з економіки є цікавими для:

  • батьків, які розуміють, що треба допомогти своїй дитині в освоєнні цієї науки, але які не можуть самостійно пояснити особливості впливу нецінових факторів на зміну попиту та пропозицію, вплив конкуренції на поведінку суб'єктів ринку або типові системи заробітної плати;
  • студентів, які хочуть стати кращими на курсі та максимально вникнути у всі питання щодо ринку виробничих ресурсів і не тільки;
  • людей, які лише розпочинають свою кар'єру аналітика, трудового експерта тощо, і зіткнулися з труднощами розуміння тих чи інших аспектів господарювання.

Як знайти репетитора з економіки?

Найкращі репетитори з економіки представлені на платформі Cerrera.com. Вони відрізняються:

  • Глибокі знання предмета. Для них немає тих, що вони не зможуть донести до учня. Чи потрібно допомогти розібратися в питаннях, що стосуються грошового обороту чи грошової маси? Чи можливо вчення заплутався в основних формах організації праці? З цими та іншими питаннями вони із задоволенням допоможуть;
  • пунктуальністю. Викладачі завжди виходять на зв'язок у обумовлений час, тому що розуміють, що час – найцінніший ресурс у житті кожної людини і в деяких весь день розписаний буквально за хвилинами;
  • індивідуальний підхід. Викладачі економіки тонко відчувають потреби кожного учня і завжди готові, де потрібно зупинитися довше, щоб розставити все по поличках. Програма навчання підбирається індивідуально під кожного учня з урахуванням його знань та поставлених собі цілей.

На сайті завжди можна знайти спеціаліста, який підійде за досвідом, кваліфікацією, цінами на послуги, графіком роботи. Для того, щоб знайти викладача економіки в максимально стислий термін, варто скористатися фільтрами на сайті.

Викладач економіки онлайн: переваги дистанційного навчання

Економіка по Скайпу або будь-якій іншій платформі - відмінне рішення для кожного, хто хоче вивчити предмет, але не має в своєму розпорядженні вільний час або має нюанси в плані місця проживання. Для тих, хто проживає в сільській місцевості або ж виїхав за кордон на відпочинок чи навчання, інших варіантів немає. Як можна відвідувати додаткові уроки, якщо викладачів просто немає поблизу? І це не кажучи вже про те, що він може не бути схожим за кваліфікацією, ціною або просто "не підходити" учневі. Водночас дистанційне навчання з вчителями Cerrera.com відкриває світ знань для кожного, незалежно від того, де знаходиться людина.

Навчання онлайн - це про максимальний комфорт та зручність вивчення економічного змісту виробництва, досконалої конкуренції та інших тем зі сфери економіки.