• Популярні запити:
 • Генетика
 • Вірусологія
 • Зоологія
Знайдено 0 Репетиторів

Підготовка до ЗНО з біології

Фільтр
Фільтр
Місто
Місце навчання
Специализация
Время

Біологія - складна наука, що включає розділи про особливості розвитку та життєдіяльності різних організмів. Шкільний курс передбачає освоєння ботаніки, мікробіології, зоології, генетики, фізіології, морфології та не тільки. Усі ці розділи входять до програми ЗНО. Підготується самостійно до тестів нелегко, тому що доводиться повторювати багато матеріалу.

Підготовка до ЗНО з біології стане набагато легшою та приємнішою з репетиторами на Cerrera. На сайті є можливість обирати педагогів за рейтингом та ціною послуг.

Які труднощі чекають учнів під час самостійної підготовки до ЗНО

Думаєте, чи можна підготуватися до іспиту за місяць чи навіть два тижні? Поспішаємо розчарувати. Відповідальні учні починають готуватися заздалегідь – за рік, а ще краще – за два до здачі ЗНО.

 • Навіть за глибоких знань біології у майбутніх студентів виникають складності:
 • Немає розуміння, на який матеріал звертати увагу насамперед, які теми та терміни вивчати. На курсах педагог дає типові тестові завдання, які дозволяють освоїтись зі специфікою ЗНО.
 • Відсутнє об'єктивне уявлення про рівень знань. Тільки досвідчені педагоги шляхом проведення тестування можуть визначити, які прогалини є у дитини, та сформувати якісну програму навчання.
 • Важко самоорганізуватись. Потрібно виділити час заняття, правильно розставити пріоритети. Підготовка з біології з репетитором проходить у зручному графіку та форматі. Можна організувати заняття онлайн через Skype або знайти педагога у своєму місті, щоб зустрічатися з метою підготовки до іспитів.
 • Немає якісних підручників та посібників для навчання. У репетиторів є всі матеріали та ілюстрації, щоб уроки проходили жваво, цікаво та ефективно.

Репетитор з біології – найкращий метод підготовки

Чи не можете самостійно організувати підготовку до ЗНО з біології? Знаєте, що є прогалини у знаннях? Найкращий вихід – знайти репетитора на Cerrera. На відміну від звичайних курсів або навчання в школі, педагог працюватиме з учнем індивідуально, самостійно складе оптимальний план з урахуванням здібностей та потреб дитини. Це дозволить поглибити знання з біології вдвічі швидше, заощадити час та енергію.

Курси підготовки до ЗНО з біології супроводжуються:

 • Якісними та детальними поясненнями нового матеріалу. Якщо тема незрозуміла, вчитель її ретельно «розжовує» до того часу, поки переконається, що матеріал засвоєний.
 • Освоєнням корисних практичних навичок. Багато завдань, тестів позбавлять страху та зайвої нервозності на іспитах, які часто стають причиною заниженої оцінки, навіть якщо учень добре знає предмет.
 • Розумінням суті різних процесів та явищ, а не просто їх заучуванням. Це неодмінно стане в нагоді під час навчання у ВНЗ.

Наші викладачі – переможці шкільних олімпіад, студенти відмінники, педагоги зі стажем, що викладають матеріал у простій, доступній та зрозумілій формі.

Як знайти репетитора з біології

Дуже просто. На нашому сайті зібрано базу педагогів, які пропонують свої послуги з підготовки до ЗНО з біології. У кожного є резюме, де вказано кваліфікацію, стаж, формати навчання та вартість.

На Cerrera є служба підтримки, яка допоможе підібрати найкращого репетитора. Завдання пошуку полегшує лаконічний дизайн сайту та система фільтрів, що дозволяє вибирати за:

 • рівнем навчання;
 • формату та місця проведення занять;
 • рейтингу та ціні.

Ви можете ознайомитись з відгуками інших учнів про роботу репетиторів, щоб зробити вибір на користь одного з них. Для особистого спілкування з претендентом на сайті є месенджер, де можна обговорити тривалість та частоту занять.

Вибирайте свого вчителя з біології на Cerrera та отримуйте глибоке розуміння предмета.