Знайдено 5 Репетиторів

Гра на гітарі з учителем: онлайн або вдома

Фільтр
Фільтр
Місто
Місце навчання
Специализация
Время
Аркадій П. logo
Новачок

Я Аркадій, викладач гри на гітарі. З радістю навчу вас грати на гітарі.

Викладає: Гра на гітарі
Де викладає: Онлайн
250 грн/год
Андрій Б. logo
Новачок

Психолог. Займаюся індивідуальним та груповим навчанням.

Викладає: Психологія Гра на гітарі
Де викладає: Онлайн
200 грн/год
Юрій З. logo
Новачок

Я Юра, музикант з Луцька, зрадістю хочу повідомити про набір учнів!)

Викладає: Гра на гітарі
Де викладає: Онлайн У репетитора
250 грн/год
Анна Г. logo
Новачок

Репетитор з гри на акустичній та електрогітарі. Стилі: фінгерстайл та метал 🤘

Викладає: Гра на гітарі
Де викладає: Онлайн У учня У репетитора
200 грн/год
Сергій Ж. logo
Новачок

Уроки гри на гітарі або укулеле (online, в живу на Виноградарь)

Викладає: Гра на гітарі
Де викладає: Онлайн У учня У репетитора
400 грн/год

Гра на гітарі в Cererra - професійне навчання за доступною ціною

Тому, хто вміє грати на гітарі, легко стати душею компанії. Веселі та романтичні пісні зближують, роблять дружбу міцніше. Гітарні перебори перетворюють звичайну вечірку в справжнє свято. І головний на цьому святі звичайно ж гітарист. Наскільки складно їм стати? Скільки на це піде часу? Який учитель гри на гітарі буде кращим? Чи можна це зробити в домашніх умовах з репетитором Cererra? У нашому навчальному центрі детально відповідять на кожне з цих питань.

Чи складно навчитися грі на гітарі?

Як часто новачки вимовляють цю фразу ... Насправді навчання грі на гітарі не вимагає геніальності. Природно, навчитися за один день не вийде. Однак, регулярно займаючись протягом року, можна стати хорошим музикантом. Особливість інструменту в тому, що його легко освоїти. Набагато складніше отримані знання і навички довести до досконалості.

На який гітарі краще вчитися грати?

Не варто слухати тих, хто говорить, що все одно на чому починати. Уроки гри на гітарі в Києві або будь-якому іншому місті зажадають придбати хороший інструмент. Є три варіанти:

  • класичний - підійде шанувальникам м'якого, витонченого звуку, нейлонові струни НЕ наб'ють мозолі на нетренованих пальцях;
  • акустичний - універсальний для будь-яких мелодій і пісень з дзвінким, насиченим тембром, металеві струни ідеальні для медіатора;
  • електрогітара - для людей з вибуховим темпераментом, які мріють грати рок і метал, для гучного гри і виступів.

У нашому навчальному центрі курси гітари з нуля викладають дорослим і дітям. Якщо інструмент потрібен дитині, обов'язково врахуйте його вік і зростання. Репетитор дасть професійні рекомендації, і ви не допустите помилки під час покупки.

Навіщо йти на курси гітари в Києві, якщо можна навчитися вдома онлайн з будь-якого міста?

Так, інструмент складно освоїти за самовчителем. Самостійно можна навчитися підігравати співу, грати легкі мелодії. Але вже після перших наших онлайн-курсів гітари в Харкові, або будь-якому іншому місті, ви зможете здивувати гарною музикою в різних стилях і напрямках.

Переваги навчання у викладача

Уроки гітари в Києві введуть в світ віртуозної гри. Індивідуальний підхід вчителів повністю розкриє ваш потенціал, дозволить висловити думки і почуття. Гітара з репетитором дає можливість перейняти досвід педагога. Професіонал навчить:

  • нотній грамоті;
  • основам музичної теорії;
  • правильній постановці руки;
  • оптимальному положенню тіла.

До нас приходять вчитися новачки, і ті, хто вже вміє грати, але з якоїсь причини опинився в творчому тупику. Музиканту потрібна мотивація. Ми даємо цей стимул - сили і бажання розвиватися далі, досягати нових висот в музиці, виходити на новий рівень.

Дізнайтеся, як записатися на уроки гітари в Києві, ціни на які приємно здивують - навчання проходить в зручному для учнів темпі і форматі.