Тетяна Г. logo
Тетяна Г.
Новачок
5.0

Люблю математику. Працюю вчителем із задоволенням.

Викладає: Математика
Кількість занять: 2
Час відповіді: Швидко

Про себе

Я, Герцюк Тетяна Миколаївна, працюю вчителем з 2010 року. Виховую двоє дітей. Тому розумію психологію навчання сучасних здобувачів освіти на власному прикладі у сім'ї.
Пояснюю доступно та коректно. Найбільше щастя приносить резьльтат моєї роботи, бо якщо співпраця вчитель-учень розпочнеться з правильних моментів, коли учень розуміє мене з перших слів, то це і є максимальний результат у моїй роботі. Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту, відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті.Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту, відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті. Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту, відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті. Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту , відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті.

Розмовляє на:
Українська С2: Вільно

Місце проведення уроків

Освіта

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)
Магістр / математика, викладач (2006)
Диплом підтверджений

Календар

Черв 6 - 12, 2023
6
Вт
7
Ср
8
Чт
9
Пт
10
Сб
11
Нд
12
Пн
17:00
18:00

Викладає

Математика

  • Алгебра
  • Геометрія
  • Тригонометрія
на своїх занаттях я спочатку проводжу опитування та роблю аналіз. Потім заняття роблю доступним та цікавим для дитини, щоб вона не тільки заучувала, але і любила математику.
  • 10-11 клас
  • Базовий рівень
  • Для дітей
  • Підготовка до ДПА 9 клас
  • Підготовка до ЗНО

Відгуки

У репетитора немає відгуків