
Вітаю, мене звуть Катерина, я ілюстраторка та 2д аніматорка. Маю стаж викладання 2 роки на різних освітніх платформах. Під кожного учня шукаю свій підхід і те,що йому цікавіше малювати.
На уроках буду викладати і вчити малюванню на планшеті або комп'ютері. Будемо освоювати інтерфейс програм які вам зручніше, а саме : CLIP STUDIO,SketchBook, IbisPaint для звичайного вивчення ілюстрації. Та : CLIP STUDIO, Adobe After Effects, TVpaint та FlipaClip Для вивчення анімації.