Максим Т. logo
Максим Т.
Новачок

Навчання фізики та математики з досвідченим репетитором для учнів 8-11 класів

Викладає: Математика

Про себе

Мене звати Максим, і я пристрасно викладаю ці дві науки, допомагаючи учням розкрити їхній потенціал та досягти відмінних результатів. Завдяки моєму досвіду я розробив ефективні методи навчання, спрямовані на розуміння матеріалу та вирішення складних завдань.

Моя основна мета - забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи їхні потреби та особливості вивчення. Я створюю дружню та підтримуючу атмосферу на уроках, щоб зробити навчання цікавим та заохочувати учнів до активної участі.

Мій підхід до репетиторства базується на взаємодії, мотивації та взаєморозумінні. Я надаю додаткові матеріали, вправи та завдання для практики, щоб підготувати учнів до успішних іспитів та відмінних досягнень. Мої учні не лише засвоюють матеріал, але й розвивають вміння критичного мислення, логічного розуміння та творчого підходу до вирішення проблем.

З моєю допомогою ви зможете подолати будь-які труднощі в навчанні та досягти високих результатів у своїй освітній подорожі.

Розмовляє на:
Українська Рідна

Провожу заняття для

Освіта

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ)
Бакалавр / Комп'ютерна інженерія (2023)
Диплом підтверджений

Календар

Черв 22 - 28, 2024
22
Сб
23
Нд
24
Пн
25
Вт
26
Ср
27
Чт
28
Пт
11:00
12:00
13:00
14:00
11:00
12:00
13:00
14:00

Викладає

Математика

Введення Огляд нового матеріалу Демонстрація прикладів Практичні вправи Підсумок та домашнє завдання Запитання учнів щодо будь-яких аспектів матеріалу або процесу навчання.
  • Підготовка до ДПА 9 клас
  • Підготовка до ЗНО

Відгуки

У репетитора немає відгуків