Оксана Х. logo
Оксана Х.
Новачок
4.8

репетиторка з англійської мови для дітей та дорослих, досвід - 1,5 роки

Викладає: Англійська мова
Кількість учнів: 1
Час відповіді: Протягом дня

Про себе

привіт :)
мене звати Оксана. я викладаю англійську уже півтора роки. за цей час я встигла попрацювати із різними запитами. наразі я працюю з різними віковими категоріями, а саме – діти від 7 років, підлітки і дорослі.
зараз я навчаюся на останньому курсі педагогічного університету. моя спеціальність - середня освіта: англійська і польська мови. я постійно навчаюся та вдосконалюю свої знання з англійської мови та методики її викладання.
якщо коротко про мене, то я обожнюю фільми і книги, хоч і рідко маю час на це, тварин, гори, пити чай і, звісно, вчити та викладати англійську!
перше заняття-косультація – безкоштовне. це коротка онлайн-зустріч (до 30 хв), на якій ми познайомимося, поспілкуємося англійською, пройдемо невеличкий граматичний тест, визначимо ваш рівень та цілі і обговоримо правила співпраці.
на заняттях будемо працювати за британськими/американськими підручниками, які я доповнюю інтерактивними завданнями на різноманітних платформах (wordwall, bamboozle, genially та інші) та додатковими матеріалами. я намагаюся максимально персоналізувати заняття під потреби та вподобання студента/ки. для кожного учня/иці я створюю окрему дошку на miro, де зберігаються усі наші матеріали з занять та домашні завдання. на уроках ми розвиваємо усі навички, але з найбільшим акцентом на говоріння.

Розмовляє на:
Українська Рідна
Англійська С1: Просунутий

Провожу заняття для

Освіта

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (ДДПУ)
Студент / Середня освіта: англійська мова та література (2024)
Диплом підтверджений

Календар

Черв 16 - 22, 2024
16
Нд
17
Пн
18
Вт
19
Ср
20
Чт
21
Пт
22
Сб
17:00
18:00
19:00
10:00
11:00
12:00
13:00
10:00
11:00
12:00
13:00

Викладає

Англійська мова

уроки проходять онлайн в zoom або google meet. тривалість заняття залежить від віку учня. для дітей до 10 років - це 40 хвилин, для підлітків та дорослих - 55 хвилин. навчання проходить у комфортному для вас темпі та дружній, приємній атмосфері
  • Базовий рівень
  • Граматика
  • Для дорослих
  • Для дітей
  • Для подорожей
  • Молодші класи
  • Навчання на рівні A1
  • Навчання на рівні A2
  • Навчання на рівні B1

Відгуки

У репетитора немає відгуків