Юлія Ф. logo
Юлія Ф.
Новачок

Професійне викладання польської мови на рівні А1-В1

Викладає: Польська мова

Про себе

Мене звати Юлія і я обожнюю польську мову!
Володію мовою на рівні С1. Протягом 2 років мешкала у Польщі, тому знаю дуже багато цікавих історій та фактів про цю країну. На разі, постійно вдосконалюю свої знання та навички викладання.

Я дуже люблю як польська мова переплітає звуки, слова створюють неповторні мелодії, а також відображення багатовікової історії та культурної спадщини.

Я переконана, що кожен аспект цієї мови, від граматики до вимови, має власну унікальну чарівність, яка заворожує вас та спонукає вивчати її дедалі глибше.


Маю досвід викладання польської мови діткам на рівні А1-А2, тому "в арсеналі" вже маю всілякі платформи та підручники, які я використовую з учнями під час занять. Вмію розговорити кожного учня! :)

Зараз постійно тримаю контакт з поляками, аби практикувати розмовні навички. В додатку, маю бездоганну вимову, котра була поставлена професійними носіями мови.

На своїх заняттях, я вмію пояснювати найважчі правила просто та якісно, створювати доброзичливу атмосферу, що надихає учнів до досягнення високих результатів.

Чітко та конструктивно аналізую роботу свої учнів, та даю цінні поради щодо поліпшення та розвитку мовних навичок.

Розмовляє на:
Українська Рідна
Російська Рідна
Польська С1: Просунутий
Англійська С1: Просунутий

Освіта

Національний медичний університет ім. Богомольця (НМУ)
Студент / Медицина (2023)
Не підтверджено

Календар

Черв 16 - 22, 2024
16
Нд
17
Пн
18
Вт
19
Ср
20
Чт
21
Пт
22
Сб
12:00
13:00
14:00
15:00
12:00
13:00
14:00
15:00

Викладає

Польська мова

На своїх заняттях, я вмію пояснювати найважчі правила просто та якісно, створювати доброзичливу атмосферу, що надихає учнів до досягнення високих результатів.
  • Базовий рівень
  • Граматика
  • Для дітей
  • Навчання на рівні A1
  • Навчання на рівні A2

Відгуки

У репетитора немає відгуків