Become a tutor

Стати репетитором

Працюйте вдома у зручний для Вас час
Реєструючись, Ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до Політики конфіденційності та приймаєте Умови угоди користувача

Переваги

Поділіться своїми навичками та працюйте разом з нами!
Гнучкий графік
Ви вирішуєте, як часто і коли викладати
Додатковий заробіток
Заробляйте від 300₴/годину, ділячись своїми знаннями
Працюйте з дому
Викладайте з будь-яких куточків світу, перебуваючи онлайн
Обирайте предмети
Більше 500 предметів у нашій базі - викладайте будь-який.

Вибирай свій графік та працюй де зручно!

Поділіться своїми навичками та працюйте разом з нами!
Знайти учнів
Ready to start teaching blabla1 blabla2

Переваги

Поділіться своїми навичками та працюйте разом з нами!
Англійська мова
Англійська мова
Англійська – найпоширеніша мова у світі. Без неї не знайти перспективної роботи і не отримати престижну освіту за кордоном. Тому вчити її починають із раннього віку. Ви можете допомогти іншим опанувати англійську і заробити на цьому. Просто реєструйтесь на Cerrera.com та ставайте репетитором онлайн, навчаючи людей у зручному форматі.
Математика
Математика
Статистика показує, що більшість школярів мають проблеми з математикою. Вчителі просто начитують матеріал, але як дітям розібратися у складних правилах та формулах, а потім ще й ЗНО здавати? Якщо для вас алгебра та геометрія – щось близьке та знайоме, можете стати репетитором з математики, викладати її за Скайпом та рости, як професіонал, зареєструвавшись на нашому порталі.
Українська мова
Українська мова
Кожен бажаючий може стати репетитором української мови та літератури на Cerrera.com. Якщо ви впевнені, що маєте глибокі знання, прагнете бути корисним для інших – реєструйтесь на сайті. Ми забезпечимо вас учнями, які шукають онлайн та офлайн репетиторів. Вибирайте зручний формат викладання, працюйте як із групами, так і індивідуально.
Німецька мова
Німецька мова
Добре володієте німецькою? Це може приносити добрий дохід. Реєструйтеся на Cerrera та ставайте репетитором онлайн. Переваги очевидні: заробіток не виходячи з дому, вдосконалення власної методики освіти, постійний потік учнів, робота у зручному форматі. Потрібний тільки стабільний інтернет, гарна гарнітура та ваші знання.
Польська мова
Польська мова
Освітній проект Cerrera – місце, де ви можете стати репетитором польської онлайн та ділитися своїми знаннями. На платформі об'єднані викладачі та учні. Навчайте польському дорослих та дітей у дистанційному форматі, з будь-якого куточка планети. Просто реєструйтесь на сайті та починайте заробляти вже сьогодні.
Фізика
Фізика
Наша платформа рада репетиторам фізики з будь-якого міста. Ресурс потрібен серед школярів, студентів, аспірантів – велика кількість учнів забезпечена. Це унікальна можливість отримати безцінний досвід, проводити заняття у форматі онлайн у зручний час та забезпечити гідний заробіток. З нами ваші прибутки збільшаться в рази.
Хімія
Хімія
Ви – репетитор хімії? Заповнюйте свій профіль та набирайте нових учнів прямо зараз. Ми відкриті для співпраці з талановитими викладачами. Ви отримуєте зручний графік та формат занять, можливість вибирати учнів. Щоб почати працювати, створіть обліковий запис. Стати репетитором з Скайпу – набагато простіше, ніж здається.
Біологія
Біологія
Чи є бажання отримувати додатковий дохід від професійної діяльності? Приєднуйтесь до нашої асоціації репетиторів та починайте викладати біологію в режимі онлайн за гідну оплату. Розміщуйте анкету на сайті, і учні самі шукатимуть вас. Обмежень за кількістю учнів та заробітку немає.
Історія України
Історія України
Ви закінчили ВНЗ та добре знаєте історію? Чи є бажання працювати і гідно заробляти? Спробуйте себе у ролі репетитора історії онлайн. Це легко. Потрібне лише бажання навчати інших та вдосконалення своїх навичок. Ресурс надає унікальну можливість стати професіоналом, отримувати від роботи задоволення та гарну плату, не виходячи з дому.
Іспанська мова
Іспанська мова
Іноземні мови є надзвичайно актуальними. Ідеально знаєте іспанську, але не знаходите, де застосувати свої навички? Навчальна платформа Cerrera.com пропонує викладати онлайн за вигідними умовами. Від вас потрібні бездоганні знання мови та вміння знаходити контакт із учнями. Співпраця з нами – можливість кар'єрного зростання, вільний вибір учнів та зручний режим роботи.
Гра на гітарі
Гра на гітарі
Якщо ви талановита, творча особистість, вмієте грати на гітарі та хочете навчати інших – приєднуйтесь до нашої освітньої асоціації та стаєте онлайн репетитором. Ми працюємо по всій Україні, пропонуємо необмежену кількість учнів та студентів. З нами знайти вакансію репетитора з гри на гітарі – просто. Анкета фахівця видно учням усієї країни.
Французька мова
Французька мова
Шукаєте роботу репетитором з французької мови? У вас є можливість змінити життя на краще та отримувати за свою діяльність гідні гроші. Займайтеся репетиторством з нами, самостійно розподіляйте свій графік та обирайте будь-яку кількість учнів. Наявність вищої лінгвістичної освіти – це перевага. Але ми раді і студентам із бездоганними знаннями французької.
tutor infographics

Готові розпочати викладання?

Поділіться своїми навичками та працюйте разом з нами!
Стати репетитором
 • Крок 1 Зареєструйтесь
 • Крок 2 Заповніть про себе
 • Крок 3 Перше заняття

Поширені запитання

Ментори можуть самі виставляти свою погодинну ставку. Ви можете орієнтуватися за іншими менторами, або середній ціні по ринку. CERERRA візьме комісію - ціну двох перших уроків. Ви не платите, поки не отримаєте учня.

Ви отримаєте заявку в особистому кабінеті, в розділі "Мої заняття". Ви можете написати учневі, і вирішити, як зручніше займатися, і що йому необхідно.

Вам потрібно заповнити особистий профіль, всі поля в ньому обов'язкові. Обрати освіту, зняти відео для знайомства з Вами - та очікувати перевірки профілю адміністрацією.

Ви можете обрати, як проводити уроки: онлайн через Skype, Discord, Telegram - особисто у себе вдома, особисто в учня вдома. (У разі, якщо ви спорт-тренер - можна вказати певний спортзал, і т.д)

Досить шукати учнів – вони чекають на Сererra

Робота вчителем через Skype швидко набирає обертів. Ще б! Другий рік самоізоляції змінив наше мислення, багато учнів та педагогів «розкуштували» переваги онлайн-освіти.

Мрієте ділитися знаннями та мати від цього дохід? Можете отримати роботу репетитором онлайн на біржі Сererra, та займатися улюбленою справою, не виходячи з дому. Ви заощадите час, збільшите кількість учнів і, відповідно, дохід, можете жити в зручному для себе графіку.

Репетиторство онлайн – нова реальність

Ще недавно додаткові приватні уроки були лише способом дрібного підробітку вчителів. Їх брали здебільшого слабенькі учні. Останніми роками ситуація докорінно змінилася. Попит на дистанційне навчання з різних дисциплін зріс.

Репетиторів наймають для дітей будь-якого віку:

 • Дошкільникам потрібні логопед, загальний розвиток, підготовка до школи, вчитель молодших класів.
 • Батьки школярів прагнуть, щоб діти отримували високі позначки з усіх предметів. Вони наймають учителя англійської, хімії, фізики, математики.
 • Абітурієнтам потрібно готуватися до ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів.
 • Послугами репетиторів користуються і дорослі з вивчення мов, підвищення кваліфікації, зміни професії, переїзду за кордон.

Репетиторство онлайн із способу додаткового заробітку перетворюється на постійну роботу зі стабільною та гідною оплатою. Заняття дистанційно сьогодні обирають не слабкі учні, яких треба підтягнути по предмету, а ті, хто цінує індивідуальне навчання, знання, хоче отримати пояснення незрозумілих та складних моментів.

Як стати онлайн репетитором та отримувати стабільний дохід

Головне, що знадобиться – знання, комп'ютер та Інтернет. Є кілька шляхів пошуку учнів:

 • Заявити про себе у соціальних мережах, вести блог, канал на Ютуб чи Інстаграм. Спосіб пов'язаний з фінансовими та трудовитратами. Прийде розкручувати себе, витрачати кошти на рекламу, залучати аудиторію.
 • Розміщення вакансії репетитора на дошках оголошень. Подібні сайти не вузькоспеціалізовані. Це знижує шанси, що оголошення буде помічене.
 • Зареєструватися на біржі та одразу почати викладати. Тут проводиться комплексна робота щодо пошуку студентів, школярів, абітурієнтів. Отже, ви будете постійно забезпечені цільовою аудиторією.

Біржею №1 для студентів в Україні є Серерра. Вже понад 5 років ми пропонуємо викладачам заробляти з нами.

Як це працює?

 • Заповнюйте анкету із зазначенням предметів, навичок, умінь.
 • Вибирайте учнів та відповідайте на запитання.
 • Отримуйте відгуки та підвищуйте рейтинг. Все просто: більше задоволених учнів – вищий рейтинг.

Кого шукаємо?

Викладачів, захоплених своєю професією. Завантаження на вашу думку. Ви можете працювати як із 1-2 учнями, так і щодня з ранку до вечора.

Вітається:

 • вищу освіту, науковий ступінь;
 • власні методики викладання;
 • досвід роботи учителем, репетитором;
 • досвід викладання онлайн;
 • досвід підготовки студентів до іспитів;
 • старанність, відповідальність, пунктуальність, комунікабельність.

Переваги роботи репетитором із Сererra

Сererra – біржа, якій довіряють! Реєстрація анкети забезпечить стабільний та регулярний заробіток.

Ви отримуєте:

 • можливість самостійно контролювати рівень доходів та завантаження;
 • корисні інструменти: чати для спілкування з клієнтами; пошукові фільтри;
 • вибір із тисячі учнів щодня;
 • професійний ріст;
 • технічну підтримку 7 днів на тиждень;
 • зручний робочий графік;
 • безпека: робота з нами – гарантія 100% оплати.

Репетитори – наша гордість. Цікаво розвиватися у галузі онлайн-освіти? Ласкаво просимо до Cererra. Ви можете почати з одного студента та рости разом з нами.