Тетяна Г. logo
Тетяна Г.
Новичок
Люблю математику. Працюю вчителем із задоволенням.
Преподает: Математика
О себе

Я, Герцюк Тетяна Миколаївна, працюю вчителем з 2010 року. Виховую двоє дітей. Тому розумію психологію навчання сучасних здобувачів освіти на власному прикладі у сім'ї.
Пояснюю доступно та коректно. Найбільше щастя приносить резьльтат моєї роботи, бо якщо співпраця вчитель-учень розпочнеться з правильних моментів, коли учень розуміє мене з перших слів, то це і є максимальний результат у моїй роботі. Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту, відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті.Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту, відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті. Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту, відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті. Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту , відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті.

Разговаривает на:
Украинский С2: Свободно
Место проведения уроков
Образование
Прикарпатский национальный университет имени Василя Стефаника (ПНУ)
Магистр / математика, викладач (2006)
Диплом подтвержден
Календарь
Окт 4 - 10, 2022
4
Вт
5
Ср
6
Чт
7
Пт
8
Сб
9
Вс
10
Пн
17:00
18:00
16:00
17:00
16:00
17:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:00
17:00
Преподает
Математика
  • Алгебра
  • Геометрия
  • Тригонометрия
на своїх занаттях я спочатку проводжу опитування та роблю аналіз. Потім заняття роблю доступним та цікавим для дитини, щоб вона не тільки заучувала, але і любила математику.
  • 10-11 класс
  • Базовый уровень
  • Для детей
  • Подготовка к ДПА 9 класс
  • Подготовка к ЗНО
Отзывы
У репетитора нет отзывов