Тетяна Г. logo
Тетяна Г.
Новичок
5.0

Люблю математику. Працюю вчителем із задоволенням.

Преподает: Математика
Количество занятий: 2
Время ответа: Быстро

О себе

Я, Герцюк Тетяна Миколаївна, працюю вчителем з 2010 року. Виховую двоє дітей. Тому розумію психологію навчання сучасних здобувачів освіти на власному прикладі у сім'ї.
Пояснюю доступно та коректно. Найбільше щастя приносить резьльтат моєї роботи, бо якщо співпраця вчитель-учень розпочнеться з правильних моментів, коли учень розуміє мене з перших слів, то це і є максимальний результат у моїй роботі. Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту, відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті.Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту, відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті. Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту, відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті. Протягом усього часу роботи в навчальному закладі забезпечую високий рівень викладання математики відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту , відчуваю себе як відповідальною педагогинею. Метою фахової діяльності є ознайомлення учнів із місцем і роллю математики у сучасному світі, науці, повсякденному житті.

Разговаривает на:
Украинский С2: Свободно

Место проведения уроков

Образование

Прикарпатский национальный университет имени Василя Стефаника (ПНУ)
Магистр / математика, викладач (2006)
Диплом подтвержден

Календарь

Июн 2 - 8, 2023
2
Пт
3
Сб
4
Вс
5
Пн
6
Вт
7
Ср
8
Чт
17:00
18:00

Преподает

Математика

  • Алгебра
  • Геометрия
  • Тригонометрия
на своїх занаттях я спочатку проводжу опитування та роблю аналіз. Потім заняття роблю доступним та цікавим для дитини, щоб вона не тільки заучувала, але і любила математику.
  • 10-11 класс
  • Базовый уровень
  • Для детей
  • Подготовка к ДПА 9 класс
  • Подготовка к ЗНО

Отзывы

У репетитора нет отзывов