
Вітаю) Мене звати Юлія. Я викладаю математику понад 2 роки, навчаюсь в педагогічному (4-й курс)
Працюю з учнями 5-11 класів, а також готую до НМТ з математики за індивідуальним планом залежно від рівня підготовки
Є можливість парних та групових занять з підготовки до НМТ
На уроках з учнями завжди на одній хвилі і підтримую дружній вайб)
Надаю зворотній зв'язок 24/7 та стаю для своїх учнів вчителем/коучем/психологом/службою підтримки/подружкою до фінальної точки навчання... і, можливо, надалі 😉