Максим Т. logo
Максим Т.
Новичок

Навчання фізики та математики з досвідченим репетитором для учнів 8-11 класів

Преподает: Математика

О себе

Мене звати Максим, і я пристрасно викладаю ці дві науки, допомагаючи учням розкрити їхній потенціал та досягти відмінних результатів. Завдяки моєму досвіду я розробив ефективні методи навчання, спрямовані на розуміння матеріалу та вирішення складних завдань.

Моя основна мета - забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи їхні потреби та особливості вивчення. Я створюю дружню та підтримуючу атмосферу на уроках, щоб зробити навчання цікавим та заохочувати учнів до активної участі.

Мій підхід до репетиторства базується на взаємодії, мотивації та взаєморозумінні. Я надаю додаткові матеріали, вправи та завдання для практики, щоб підготувати учнів до успішних іспитів та відмінних досягнень. Мої учні не лише засвоюють матеріал, але й розвивають вміння критичного мислення, логічного розуміння та творчого підходу до вирішення проблем.

З моєю допомогою ви зможете подолати будь-які труднощі в навчанні та досягти високих результатів у своїй освітній подорожі.

Разговаривает на:
Украинский Родной

Провожу занятия для

Образование

Киевский национальный университет им. Т. Шевченко (КНУ)
Бакалавр / Комп'ютерна інженерія (2023)
Диплом подтвержден

Календарь

Май 26 - 1, 2024
26
Вс
27
Пн
28
Вт
29
Ср
30
Чт
31
Пт
1
Сб
11:00
12:00
13:00
14:00
11:00
12:00
13:00
14:00

Преподает

Математика

Введення Огляд нового матеріалу Демонстрація прикладів Практичні вправи Підсумок та домашнє завдання Запитання учнів щодо будь-яких аспектів матеріалу або процесу навчання.
  • Подготовка к ДПА 9 класс
  • Подготовка к ЗНО

Отзывы

У репетитора нет отзывов