Тетяна Т. logo
Тетяна Т.
Новичок

Викладання англійської з індивідуальним підходом до кожного!

Преподает: Английский язык

О себе

Привіт! Мене звати Таня. Я студентка четвертого курсу філології германських мов і літератур в НаУКМА. Я володію англійською мовою на рівні С1, і моя мета - поділитись своїми знаннями та пристрастю до цієї мови з вами!

Відкрийте двері до успіху у світі англійської разом зі мною!

Індивідуальний підхід: кожен учень - унікальний, тому мої заняття будуть націлені саме на ваші потреби, рівень та мету. Разом ми розкриємо ваш потенціал та розвинемо всі аспекти володіння англійською мовою.

Результати, які вас вразять: моя мета - не просто допомогти вам вивчити англійську "на папері", а допомогти стати впевненими та володіти мовою на високому рівні. Мої учні досягають чудових результатів, отримуючи насамперед практичні навички, які можна використовувати в реальних ситуаціях.

Досвід та професіоналізм: я маю багаторічний досвід вивчення і викладання мови, а також роботи з різними віковими групами. Мої учні відчувають дружню атмосферу під час занять, що допомагає їм розкрити свій потенціал.

Забудьте про старі шкільні методи вивчення! Мої заняття будуть цікавими, захоплюючими та практичними. Підлаштовуючись під ваші потреби і бажання, ми використовуватимемо інтерактивні матеріали, відео та музику, щоби навчання стало для вас цікавою подорожжю!

Разговаривает на:
Английский С1: Продвинутый

Место проведения уроков

Образование

Национальный университет "Киево-Могилянская академия" (НаУКМА)
Студент / Германські мови та літератури (2024)
Диплом подтвержден

Календарь

Дек 3 - 9, 2023
3
Вс
4
Пн
5
Вт
6
Ср
7
Чт
8
Пт
9
Сб
17:00
13:00
14:00
13:00
14:00
13:00
14:00
15:00
17:00

Преподает

Английский язык

Індивідуальний підхід: кожен учень - унікальний, тому мої заняття будуть націлені саме на ваші потреби, рівень та мету. Разом ми розкриємо ваш потенціал та розвинемо всі аспекти володіння англійською мовою. Результати, які вас вразять: моя мета - не просто допомогти вам вивчити англійську "на папері", а допомогти стати впевненими та володіти мовою на високому рівні. Мої учні досягають чудових результатів, отримуючи насамперед практичні навички, які можна використовувати в реальних ситуаціях.

Отзывы

У репетитора нет отзывов