Тетяна Т. logo
Тетяна Т.
Новичок
5.0

Викладання англійської з індивідуальним підходом до кожного!

Преподает: Английский язык
Количество учеников: 2
Время ответа: В течении дня

О себе

Привіт! Мене звати Таня. Я студентка четвертого курсу філології германських мов і літератур в НаУКМА. Я володію англійською мовою на рівні С1, і моя мета - поділитись своїми знаннями та пристрастю до цієї мови з вами!

Відкрийте двері до успіху у світі англійської разом зі мною!

Індивідуальний підхід: кожен учень - унікальний, тому мої заняття будуть націлені саме на ваші потреби, рівень та мету. Разом ми розкриємо ваш потенціал та розвинемо всі аспекти володіння англійською мовою.

Результати, які вас вразять: моя мета - не просто допомогти вам вивчити англійську "на папері", а допомогти стати впевненими та володіти мовою на високому рівні. Мої учні досягають чудових результатів, отримуючи насамперед практичні навички, які можна використовувати в реальних ситуаціях.

Досвід та професіоналізм: я маю багаторічний досвід вивчення і викладання мови, а також роботи з різними віковими групами. Мої учні відчувають дружню атмосферу під час занять, що допомагає їм розкрити свій потенціал.

Забудьте про старі шкільні методи вивчення! Мої заняття будуть цікавими, захоплюючими та практичними. Підлаштовуючись під ваші потреби і бажання, ми використовуватимемо інтерактивні матеріали, відео та музику, щоби навчання стало для вас цікавою подорожжю!

Разговаривает на:
Английский С1: Продвинутый

Образование

Национальный университет "Киево-Могилянская академия" (НаУКМА)
Студент / Германські мови та літератури (2024)
Диплом подтвержден

Календарь

Июл 19 - 25, 2024
19
Пт
20
Сб
21
Вс
22
Пн
23
Вт
24
Ср
25
Чт
13:00
14:00
13:00
14:00
15:00
17:00
17:00
13:00
14:00

Преподает

Английский язык

Індивідуальний підхід: кожен учень - унікальний, тому мої заняття будуть націлені саме на ваші потреби, рівень та мету. Разом ми розкриємо ваш потенціал та розвинемо всі аспекти володіння англійською мовою. Результати, які вас вразять: моя мета - не просто допомогти вам вивчити англійську "на папері", а допомогти стати впевненими та володіти мовою на високому рівні. Мої учні досягають чудових результатів, отримуючи насамперед практичні навички, які можна використовувати в реальних ситуаціях.

Отзывы

У репетитора нет отзывов