Підготовка до ЗНО: Вищий бал з усіх предметів

Ми дбаємо про успіхи вашої дитини не менше за вас

Підготуватися
Дізнатися більше
Підготовка до ЗНО
4.9
167 Відгуків
Онлайн заняття
tutor example
350 грн
4.9

Список предметів

Оберіть предмет і приступайте до навчання!

Боїтеся не здати ЗНО?

Готові розпочати викладання? blabla2 blabla3
Ready to start study blabla5 blabla4

Підготуйтеся до ЗНО з низького старту

Забезпечте гідне майбутнє та освіту своїй дитині

Ми тут, щоб допомогти

tutor-infographics

3 кроки, щоб покращити свої результати з ЗНО

Підготуватися
  • Крок 1 Виберіть репетитора
  • Крок 2 Обговоріть графік
  • Крок 3 Перше заняття

Відгуки наших учнів

Наші переваги

Ефективна підготовка
Ефективна підготовка
Програма розписана під кожне заняття: візьміть все від кожної хвилини навчання
Опрацьовані заняття
Опрацьовані заняття
Кожне заняття створюється та планується цілеспрямовано під учня
Залучені вчителі
Залучені вчителі
Успіхи учня — успіхи його вчителя. Ми стежимо, щоб кожен вчитель був справжнім експертом у своїй справі
Найкращі оцінки за ЗНО
Найкращі оцінки за ЗНО
Програма розписана під кожне заняття: візьміть все від кожної хвилини навчання

ЗНО: що потрібно знати про підготовку до головного іспиту країни

Сьогодні успішне здача ЗНО — пріоритетне завдання всіх школярів. На кону — добрий виш. На жаль, рівень викладання у школах України досі перебуває не на тому рівні, який би забезпечив випускникам безперешкодного вступу до вищих навчальних закладів. Репетитор – невід'ємна частина процесу підготовки до ЗНО.

Чим репетитор ЗНО кращий за групові заняття?

ЗНО – це не лише система оцінювання знань учнів, а й непогане поле для спекуляцій. Простий пошук у гугле видасть десятки репетиторів, груп та установ, які готують випускників до іспитів. Як вибрати серед них справді вартий і не витратити даремно час та гроші?

Підготовка до ЗНО здійснюється у двох форматах: групових та індивідуальних занять.

Групові заняття - це чергування лекцій та практичного розбору завдань тестування. Заняття проходять у групах по 8-10 осіб, що вже набагато краще, ніж підготовка за умов школи, де на вчителя припадає до 25 учнів. Теоретично на групових заняттях діти можуть ставити питання, практично багато підлітків соромляться виглядати безглуздо в очах однолітків і реалізують своє право.

Підготовка до ЗНО з репетитором – це повноцінні індивідуальні заняття, спрямовані на конкретну дитину. Викладач розбирає кожне завдання і не переходить до наступного, доки не переконується, що попередня тема добре засвоєна. Наодинці з репетитором ЗНО діти, як правило, не бояться ставити запитання. А відсутність необхідності займатися разом із групою учнів дозволяє педагогу сконцентруватися на прогалинах у знаннях конкретного випускника.

Ефективність занять із репетитором вища, ніж підготовка у групі. Однак слід пам'ятати, що і вартість індивідуальної роботи зазвичай дорожча.

Онлайн та офлайн — чи є різниця в підготовці до ЗНО

Противники дистанційних занять кричать про необхідність зорового контакту, який, нібито, підвищує якість підготовки до ЗНО. Це застаріла вистава. Сьогодні немає достовірних досліджень, що підтверджують неефективність віртуальних занять для старших школярів та дорослих.

Зоровий контакт і заняття віч-на-віч справді важливі для дошкільнят та молодших школярів, але діти старше 12-13 і, тим більше, 15 років цілком можуть сконцентруватися на мові педагога та повноцінно вибудовувати діалог дистанційно. Більше того, розвиток технологій сьогодні дозволяє зробити віртуальне навчання в рази ефективнішим, завдяки використанню інтерактивних дошок, навчальних анімацій, а також можливості зберегти та неодноразово прослухати сесію з репетитором.

Онлайн-підготовка до ЗНО справді потребує більше самомотивації, самоорганізованості та посидючості, однак у плані інших аспектів вона практично не поступається заняттям у реальних навчальних кімнатах.

Де шукати репетитора для підготовки до ЗНО?

В ідеалі шукати репетитора варто за відгуками друзів та знайомих, які вже успішно пройшли підсумкову атестацію, але чи так це просто? Одні репетитори ЗНО виявляються вже зайняті на момент звернення учня, до інших незручно добиратися, треті відмовляються через особисті причини.

Пошук по оголошеннях може бути небезпечним - ви не завжди зможете перевірити кваліфікацію педагога та досвід роботи.

На платформі Cererra ми зібрали сотні викладачів з України та всього світу. Ми перевірили їхню освіту та протестували на наявність знань, щоб ви могли не сумніватися, що звертаєтесь до професіонала.

Особисте та професійне — де лежить грань підготовки?

Не можна організовувати курс підготовки до ЗНО та інших іспитів, спираючись виключно на професійні якості педагога. Коли мова заходить про підлітків, особиста симпатія і довіра відіграють значно важливішу роль, ніж досвід та професіоналізм.

Якщо дитині не подобається викладач підготовки до ЗНО — її доведеться міняти. Одночасно особиста симпатія до педагога може підвищити ефективність навчання.

На нашому порталі ви знайдете репетиторів різної статі, віку, рівня освіти, інтересів та захоплень.

Якщо обраний вчитель не підійшов дитині і він категорично відмовляється продовжувати заняття просто підберіть когось ще. З Cererra це легко!

Зміна розкладу репетитору та інші форс-мажори

Робота з репетитором на індивідуальній основі – це запорука комфортного розкладу. Завжди можна знайти педагога для онлайн-підготовки до ЗНО, якому підійде зручний для вас час та дні. За погодженням із репетитором його завжди можна поміняти.

Викладачі, які ведуть свою діяльність у мережі, значно лояльніше ставляться до форс-мажорів та змін розкладу, ніж прихильники офлайн-роботи. Причина полягає в тому, що педагогові “дистанційки” набагато простіше знайти учня на вікно, що утворилося, щоб не втратити гроші.

Напрями роботи

На сайті Cererra ви завжди можете знайти педагогів для підготовки до:

  • ЗНО з історії України;
  • ЗНО з англійської мови;
  • ЗНО з математики;
  • ЗНО з географії;
  • ЗНО з біології;
  • ЗНО з української мови;
  • ЗНО з фізики;

а також екзамени з інших предметів.

Зверніть увагу, що для ефективної підготовки до англійської мови можна скористатися допомогою двох педагогів — кваліфікованого репетитора ЗНО та носія мови. Так ви працюватимете одночасно в двох напрямках — мовному розвитку та підвищенні грамотності.

ЗНО – це не кінець

Ну і, звичайно, головне, що слід пам'ятати під час підготовки до ЗНО, що шкільна атестація — це ще не кінець, а початок дорослого життя. Навіть якщо перша спроба здачі виявиться невдалою і вам доведеться пропустити цілий рік, у цьому нічого страшного чи страшного.

І все ж таки, якщо провал на вступних іспитах не входить у ваші плани — скористайтеся допомогою репетиторів ЗНО. Знайти кваліфікованих освітян завжди можна на Cererra!